Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném jó rövidre nyírni 2...

Szeretném jó rövidre nyírni 2 éves lányom haját. Gonoszság ez? Ő még nem tudja ezt eldönteni.

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen gonoszság.
2017. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Veled történt ilyen gyerekként?
2017. aug. 3. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nekem kislányom lenne eszembe sem jutna inkább gyönyörű frizurát készítenék neki, fésülgetném stb vagy max picit vágnék, nem teljesen rövidre. Ráadásul szerintem neki sem tetszene.
2017. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig rövid hajam volt kislányként, mert anyának úgy tetszett. Aztán 4-es koromban megmondtam, hogy nem akarok rövidet.

Igazából jól állt, és sosem kellett szenvednem a hajammal, hogy belelóg a szemembe, össze kell kötni, fúj a szél.

Ugyanúgy voltak kis színes csajtaim stb...

Bennem nem okozz kárt, csak mivel mindenkinek hosszú volt a haja, már én is azt akartam.

2017. aug. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Az sem jobb, ha az anyukák babásat játszva fésülgetik állandóan a lány haját. A sok fésülés még jobban árt a hajnak, mintha le lenne nyakig vágva.

Illetve a szorosabb copfok is inkább tönkreteszik a hajat, mint használna neki. A laza copfot meg a lány mindig húzogatja, hogy ne essen ki a gumi, amitől meg összekócolódik a haja.

Ha hosszú haj, akkor max fonás és kiengedve hordás, esetleg tarkón megkötve.

2017. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem borzasztó aranyosak a rövid hajú kislányok. Látszik az arcuk, nagyon édik.
2017. aug. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Vannak aranyos, kislányos rövid frizurák. Az sztem nem gonoszság.

De géppel letolni 2-3 milire viszont értelmetlen

2017. aug. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ mit értesz jó rövid alatt. Szerintem a tüsi nem való egy kislánynak, hiába 2 éves, azért na... Viszont egy fülig, tarkóig érő jól megcsinált frizura már tud aranyos lenni (ha nem bilifrizura). Ilyen melegben meg külön praktikus is. Egy kétéves kislány még úgysem tudja kezelni a haját, csak tűri ide-oda, beletúr, összegubancolódik, stb...
2017. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!