Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szárazsampont ajánlatok?

Milyen szárazsampont ajánlatok?

Figyelt kérdés
Melyik az a szárazsampon ami nektek bevált? Szőkésbarna hosszú hajam van. A válaszokat előre is köszi

2017. aug. 3. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dm-es sajátmárkás Balea jött be a legjobban. Nem marad utána foltos a hajam (sőt, semmi sem marad a hajamban), jó az illata, könnyű használni, bár picit gubancolja a hajat, de apránként ki lehet fésülni.
2017. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Batiste Blush
2017. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami nekem eddig bevált:

- Batiste (hatásra egyértelműen ez a legjobb... ráadásul neked szőkesbarnaként könnyebb dolgod van a fehér réteg kifésülésével is)

- Got2Be (mondjuk abból a kék flakonos, mert sztem a zöld iszonyat büdös)

- Elseve (a világos és a sötétkék dobozos is)

(utóbbi 2 nem hagy nyomot)


A Balea (a sima) nekem egy ideig a kedvencem volt, de aztán észrevettem, hogy lutri, milyen dobozt fogok ki. Van, amelyik friss, van, amelyiknek olyan a szaga, hogy sztem már romlott (mondjuk én a sötétbarna hajra valót használtam eddig belőle, lehet, az is beleszámít).

A Syoss-os és a CoLab-esek is jók hatásra, de azok fogynak a legjobban.


Ami nem jött be:

- Lee Stafford... sztem az áráért elég gyengén muzsikál

- Isana (a sima okés, de nem a legjobb.. az illatokat meg a színezettek borzalmasak)

- dry márkás (én alapvetően a por állagúakat nem szeretem, de ez azok között is borzalmas volt)

- Kallos Go-Go (nem volt jó)

- Balea Trend It Up (nekem ez volt a legrosszabb)

2017. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Avonost használok, szeretem nagyon
2017. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami bejött:

Balea (nálunk nem kapni többé :( )

Dove

Aussie

Toni&Guy

Batiste

2017. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!