Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a szemöldököm? Elszeret...

Milyen a szemöldököm? Elszeretnék menni kozmetikushoz formára szedni ebböl tudna szépet csinálni vagy hagyam természetesen

Figyelt kérdés

.eu/view.php?filename=70620170803_102814_2.jpg

.eu/view.php?filename=91920170803_102811_2.jpg



2017. aug. 3. 11:16
 1/5 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2017. aug. 3. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:
"We don't have a photo whit that name":(
2017. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így már jó lesz a link, amit az előbb kitettem.


Egyébként persze, meg tudja csinálni, csak előtte tényleg jól nézz utána és olyanhoz menj, akiben megbízol és láttad már a munkáit. Én rengeteg "szakember" által szedett szemöldököt láttam már, konkrétan van olyan, aki mindenkinek olyan formára szedi mint a sajátja.... Az a baj, hogy sokan a pénz miatt csinálják és attól, hogy kapnak egy papírt még nem fognak rögtön érteni is hozzá, nagyon sokan nem látják, hogy mi állna jól az embernek, hanem csak követik az aktuális trendeket...Lásd pl. régen a cérna vékony szemöldökök.... Na mindegy, az a lényeg, hogy jót válassz. Egyébként szerintem nincsen vele probléma, én vékonyabbra sem szedném csak egy picit meg kellene formázni és a kilógó szálakat kiszedni, de ez attól is függ, hogy milyen az arcod (bár szerintem magát a formát, ívet általában nem célszerű drasztikusan megváltoztatni mert általában az eredeti a legjobb és csak azt kell kicsit megigazítani).

2017. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. aug. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!