Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mehetek kozmetikushoz, kitiszt...

Mehetek kozmetikushoz, kitisztíttatni a miteszereimet, ha kenem az arcomat Zindaclin géllel, amit a bőrgyógyász írt fel?

Figyelt kérdés

Anya nem enged kozmetikushoz, mert azt olvasta egy oldalon, hogy egy nőnek elcseszték az arcát a kozmetikusok azzal, hogy kinyomkodták a pattanásait, meg a miteszereit. Mivel nagyon miteszeres az orrom, állam (folyamatosan terjed), elmentem a bőrgyógyászhoz, aki adott Zindaclint. Mit csináljak? Nem bízok abban, hogy a Zindaclin gél majd eltünteti a miteszereimet.


~20/L~



2017. júl. 2. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Van jó meg rossz kozmetikus is, anyukád elég buta, hogy egy eset alapján általánosít. Azt azért nem értem, hogy miért hiszed, hogy képzettebb egy szépségszalonban dolgozó emberke, mint egy orvos. Ráadásul, ha még esélyt sem adtál a gélnek, mit vársz?
2017. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használom a gélt, de az hogy hozza ki a miteszereket?
2017. júl. 2. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orvos csak mondott valamit hogyan használd... Nem kell előtte kigőzölnöd az arcodat pl.?
2017. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott. Az itteni orvosok megse szólalnak. Cdak felírnak valamit, aztán elköszönnek...
2017. júl. 2. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A zindaclin pattanásra van. A gyulladást szedi le plusz leszárítja. Én sem tudom elképzelni hogy kiszedi a miteszereket. Amugy nyugottan menj el kozmetikushoz max utána egy két napig nem kened magad zindaclinnal nehogy kipirosodjon vagy csipje a böröd a kozmi után.
2017. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!