Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után piros pontok...

Gyantázás után piros pontok maradnak a bőrömön, és mintha lenne bennük fekete pötty is. Miért van ez, és mit tehetnék, hogy ne legyen?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rosszul szedem ki? Csak mert utána vártam egy pár napot, sőt heteket is, de azokból a szőrtüszőkből, amelyikekben ilyen van nem akarnak újra kinőni. És elég csúnya látvány így, főleg hogy fehér a bőröm :/ Valaki tud segíteni?

2017. aug. 3. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

használj bőrradírt, hogy ki tudjon bújni a szőrszál. esetleg szőrbenövésre keress valamilyen házi praktikát, vagy csodaszert :) rémlik valami, hogy egyszer olvastam szőrbenövés elleni krémről.

gyantázás után használj nyugtató testápolót, attól elmúlik a kipattogás

2017. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bőrradírból milyet? Neked volt már ilyen, és a bőrradír használatától elmúlt?
2017. aug. 3. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom pontosan, de szerintem van érzékeny bőrre is bőrradír... drogériában, vagy krémmánián nézz utána. esetleg ráguglizhatsz a szőrbenövésre is, hogy mit ajánlanak rá. az tuti, hogy kozmetikus tud segíteni rajtad, ha ilyen problémád van (ki tudja szedni a benőtt szőrt), vagy krémet ajánlani a szőrtüszőgyulladásra.


nekem egyetlen egyszer volt szőrbenövésem, ráadásul pont a mellbimbómnál (ami 1-2 sötétebb szőrszál kinő, azt csipesszel el szoktam távolítani), na akkor megszenvedtem vele (fájni nem fájt, csak zavart, ill. később lehet be is gyulladt volna), akkor én egy steril tűvel szépen kiszedtem a bőr alól, majd kihúztam csipesszel. nem volt egy kellemes dolog, de nem fájt, hosszadalmas volt. nem ajánlom hogy ezt csináld, én sem csinálnám többet. inkább kozmetikusra bízom ha ilyen adódik.

2017. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és a bőrradír olyan elven működik, hogy az elhalt hámsejteket eltávolítja, így vékonyítja a bőrt. egy idő után előbukkan a szőrszál, hacsak nem nő már befelé. épp ezért egy kozmetikus tanácsát is kérd ki szerintem.
2017. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat! :)
2017. aug. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!