Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hova tegyem a hosszú hajamat...

Hova tegyem a hosszú hajamat ebben a melegben? :D

Figyelt kérdés
Ti hogy hordjátok a hosszú hajatokat ebben a nagy melegben? Majdnem a derekamig ér.. Levágatni nem fogom, de jó lenne most valamit kitalálni. Valami szebbet nem csak a lófarok meg az "otthoni konty" Magamnak nem tudom felülről fonni. Valami más? Kép esetlen videó? Köszönöm mindenkinek.
2017. aug. 4. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én gyakran csináltam régebben ezt a fajta kontyot, csak egy hajpánt kell hozzá amibe betűröd a hajad -->>

[link]

2017. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira átérzem a helyzeted.. Nekem derékig ér, lassan már az alá, nagyon dús, kiengedve hordom mindig. Most azonban muszáj vele valamit kezdenem, de magamnak nem tudom fonni, lófarokban és kontyban viszont olyan nehéz, hogy egyszerűen fáj a fejbőröm és nem bírom úgy hagyni, mert a sírás határán vagyok a fájdalomtól, ha lazábbra csinálom, akkor meg szétjön és 5 percenként újra kell csinálnom, ami megint csak idegesít.. Lassan már a vágatáson gondolkodom, pedig amúgy szeretem, mint mondtam, mindig kiengedve hordom, de ez a meleg.. :(
2017. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, Ismeretlenül is nagyon tisztellek, hogy nem vágatod le a hosszú hajad.Soha ne is tedd. A vágás 1 perc, a vissza növés 10 év is lehet. Maradj különleges hosszú hajú hercegnő mindig :-) Üdv: S
2017. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!