Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ezt a hajat megcsin...

Hogy lehet ezt a hajat megcsináltatni egy fodrásszal?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejérő nekem alapból fakó barna a hajam és nyár elején volt ammónia mentes festékkel a hajam a fodrásznál leszivatás nélkül kicsit aranybarnásra ombrére festve.Most a fodrásznál szertnék ilyen sötét hamvas szőke ombrét csináltatni leszivatással.Szerintetek hányszor kell leszivatni a szín eléréséhez?Illetve ennek a hajszín elérése érdekébenegy alkalom a fodrásznál elég lesz?És mennyire fogja majd roncsolni a hajamat?

Azt tudni kell hogy a hajam középvékony szálú és nincs elördezve.


Most ilyesmi színű a hajam⬇


[link]


És ilyet szertnék⬇


[link]



#fodrász #haj #szőkítés #barna haj #barnából hamvasszőke #hajkiszivatás #hanvas szőke haj
2017. aug. 4. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
A 2.linken a haj a 3.oldal másodikja amin a vállánál kicsit tovább ér a haja és szürke felső van rajta
2017. aug. 4. 22:22
 2/8 anonim ***** válasza:

Ketlem, hogy 1 alkalom eleg lenne

Roncsolni biztos fogja

2017. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert a véga az arany barn és csak azt szertném kiszivattatni ilyen szürkés szőkére.Az ammónia mentes az nem nagyon roncsolta a hajamat,és a fodrász meg nagyon jól fest hajakat.
2017. aug. 6. 10:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt a haj linkje amilyet szertnék csináltatni➡ [link]
2017. aug. 6. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Roncsolni fogja az fix.

Egy jó fodrász. Mutasd meg neki a képet. Ő majd tudni fogja mit kell tenni.

2017. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De körülbelül mennyire fogja roncsolni?

Csak kicsit szálkás lesz vagy olyan mint a széna?😬

2017. aug. 7. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.

Én azt hittem baromi erős hajam van. Mások is mondták milyen szép erős, dús, fényes.

Erre "csak" befestettem(nem szívattam le, semmi extra) és úgy tönkrevágta a hajam, hogy az valami rémálom. Kihullott több mint a fele, szalmaszáraz, töredezett.

3. éve szenvedek vele, hogy javuljon már a helyzet.

Remélem mások nem járnak így. Ezt még a legrosszabb ellenségemnek sem kívánom.

Önbizalmam a béka segge alatt.

2017. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uh,remélem jobb lessz a helyzet :(.Én a hajrövenet nem szertném fetetni mert az olyan szinu mint a képet a sötét része a hajának
2017. aug. 7. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!