Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ősz hajszál visszaállhat...

Az ősz hajszál visszaállhat barnára?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé hullik a hajam. Ma találtam egy ősz hajszálat. Ha kihúzom, utána normális barna nő vissza?


Ez ugye nem azt jelenti hogy már elkezdek őszülni?



2017. aug. 5. 15:51
 1/7 anonim válasza:
100%

De azt jelenti :)


Amikor még nem olvastam el a mellékletet azt hittem hogy arra gondolsz hogy valaki nagyon megilyed és ki öszül a haja.

Mert az ismerősöm ment az utcán és egyszercsak egy 40 és 50 közötti ürge be akarta rángatni a kocsiába az ismerősöm 20 év körül van tehát amikor be akarta rángatni a kocsiba akkor nagyon megilyedt és kicsit megőszült a haja.


Amúgy őszülésre lehet a rossmanban kapni ilyen sprét szőkében és több féle barnában amivel lefújod a hajad és fedi az ősz hajszálakat :)

2017. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De azt jelenti. van ismerősöm, aki 25 éves korában kezdett őszülni (most 43 és tiszta ősz). De nagyim pl 85 évesen is hollófekete volt (ez a ritka-genetika).
2017. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 évesen azért kicsit korainak érzem. Nem lehet ezzel valamit csinálni?
2017. aug. 14. 11:44
 4/7 anonim válasza:
Én 14 évesen kezdtem őszülni (mai napi GB nem tudom miért) most 22 vagyok
2017. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Megkérdezhetem, hogy most mennyire "vészes" a helyzet? Mert 1-2 ősz hajszál miatt azért még nem állok neki hajat festeni. Neked már kell?

2017. aug. 18. 11:42
 6/7 anonim válasza:
Nekem kell..nem tudom pontosan mennyi ősz hajszálam van mert amióta elkezdődött, azóta festem, mert frászt kapok ha meglátom..de néha előfordul h egy fél cm-t nőtt már és még nem volt időm befesteni és konkrétan kB a haja 45 százaléka ősz
2017. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nemtudom hogy ez mennyire fura de ha én elkezdenék oszulni akkor az egesz hajam leszivatnam vagy mi az isteb hogy tejfol szoke lehet baratnom leszivatott egy tincset es tok szoke lett neki de az marnem jon ki belole meg semmi orokre szoke lesz.

Leszivatas furan hangzik baratnom hasznalta ezt a szot

2017. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!