Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajbeültetés fokozatosan? Mi...

Hajbeültetés fokozatosan? Mi a minimális beültethető mennyiség?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, de jelentősebb kopaszodással. Próbáltam 1000 dolgot, alpecintől kezdve, hagyma, kávé és egyéb praktikákat. A hajhullást talán mérsékelni tudja, de a hajbeültetés felé kezdek érdeklődni.


Tudom, hogy nem olcsó és nem minden módja lehet hatásos.


Nem tudom van-e esetleg olyan, hogy fokozatosan ültettetném be a hajszálakat. Nyilván nem egyesével értem, hanem egy minimális mennyiséget. Majd ezt kitapasztalni, hogy hatásos-e.


Ha hatásos, folytatni. Az idő nem sürget, lelki gondot nem okoz a dolog, de néha olyan jó lenne ha nem csak olyan frizurát hordanék, ami még palástolni tudja picit a fejem tetején a kopasz foltot.


Tehát mi a minimális mennyiség?



2017. máj. 2. 16:19
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha olyan helyen érdeklődnél ahol csinálnak ilyet. (Engem is foglalkoztat a téma.)
2017. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zora242 ***** válasza:
Van mód arra, hogy éves kezelési tervet állítson fel a szakorvos, tehát a hajbeültetést több fázisban is el lehet végezni, csak közte 10-13 hónapos várakozási időt kell tartani, egyéntől függően. Mennyiséget tekintve, mindig a kopaszodás kiterjedése a döntőt, de számolhatsz minimum 2500 hajszállal. Az optimális eset, természetesen akár a napi 4000 hajszál. Inkább utóbbit javasolnám és részletre, hamarabb túl vagy az egészen! További infó privátban.. ;)
2017. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!