Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy elmúljanak a...

Mit tegyek hogy elmúljanak a pattanásaim?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és már mindent kipróbáltam hogy elmuljanak a pattanásaim. Lemondtam a tejtermékekről, cukros üdítőkről, kentem már magamra rengeteg krémet, élesztős arcpakolást, citromlevet, fahéjas-mézes arcpakolást,heti 1 szer elmegyek szoliba és ez annyit legalább segített hogy a hátamon már nincs annyi pattanás de az arcom az ugyanolyan maradt, ettem már élesztőt is, naponta megiszom egy fél citrom levét és 1-2 óránként lemosom az arcom. Elég zsíros az arcbőröm. Szóval már lemondtam egy csomó mindenről és bármit próbálok nem javul... Anyukám és Nagymamám is pattanásos volt fiatal korában és később elmúlt nekik. Szerintetek mit próbálhatnék még ki? Voltam már kozmetikusnál és egy kis ideig tényleg szebb volt utánna az arcom de utánna hamar visszajöttek a pattanások. Szerintetek mit tegyek hogy valamivel jobb legyen vagy akár el is múljon?
2017. aug. 7. 18:08
 1/4 anonim válasza:
Nagyon nem tudsz vele mit csinálni. Lényeg hogy ne nyomkodd és tartsd tisztán arclemosókkal. És ahogy a szüleidnek, neked is el fog múlni szépen lassan.
2017. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy szó: BŐRGYÓGYÁSZ. Iiiszonyat sokat segít, nekem is borzasztó csúnya volt az arcom, de fél èv alatt levitte a Roaccutan nevű gyógyszer.Most már nincsenek pattanásaim, csak hegeim.De abból nagyon sok sajnos :((
2017. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1-2 óránként lemosod az arcod? Nagy hiba, így teljesen megzavarod a bőröd, azt hiszi hogy több olajat kell termelnie hogy ne száradjon ki. Inkább mosd napi egyszer vízzel és csinálj arcradírozást az elhalt hámsejtek ellen havonta 2x. Én is így voltam mint te, mindent szart csináltam már, és ez jött be a legjobban. Ha egészséges vagy, a tested képes lesz kezelni magát, nem kell ezeket csinálni.
2017. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Zineryt a megoldás a pattanásokra( gyógyszertárban lehet negvenni) arcradírozás+Zineryt+aloe verát tartalmazó krém és nincs többé pattanás.(salyát tapasztalat,naponta kb.3x használd a Zinerytet és akkor siker)
2017. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!