Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy 1 het alatt...

Mit tegyek hogy 1 het alatt elmuljanak a nagyobb pattanasaim?

Figyelt kérdés
a pici mitesszerek nem zavarnak csak a pattik... jovo szombaton alszik nalam a pasim es meg sosem latott alapozo nelkul :D:D nem nagyon szoktam festegetni magam csak alapozo meg szempillaspiral na mind1...mitcsinaljak? :|
2011. nov. 26. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Garnier termékek, vagy Loreal, vagy bőrgyógyász
2011. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van ilyen differin 0,1% gel kenocsom de multkor felkentem es masnap megint volt pattim... probaljam meg megegyzser?
2011. nov. 26. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nivea bye-bye spot SOS ceruza elég jó, de ha nincs otthon, akkor ezzel most nem sokra mész. Tegyél rá fogkrémet éjszakára.
2011. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a differin nem sokat ér... nekem a neogranormon vagy egy ényre kapható cucc, fucicort névvel szokott bejönni.
2011. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igyál meg minden nap 3l tiszta vizet, semmi zsíros, olajos, cukros, sós, fűszeres kaja és reggel este clean & care arclemosót használj, sötétkék doboz, arclemosó és arcpakolás is egyben, 2 in 1. Én ugyan már nem használom ezt az arclemosót mert nekem nagyon szárította a bőröm, de ezzel együtt a pattanásokat is leszárította, úgyhogy amire nagyon kellett arra bevált. és ne alapozd magad, hadd levegőzzön a bőröd. bár nem tudom milyen típusú a bőröd, de nekem ez, amit fentebb leírtam mindig bevált. egy próbát szerintem megér.

21/L

2011. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!