Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt a bőrnek, ha a kozmetikus...

Árt a bőrnek, ha a kozmetikus havonta kinyomkodja a pattanásokat és miteszereket?

Figyelt kérdés

Nem járok havonta, csak ritkán, de hallottam valahol,hogy nem tesz jót az se a bőrnek, ha folyton nyomkodna, nyúzva van. Valamint szemöldöknél se jó a gyanta, mert hogy megnyújtja a bőrt..:O

Szóval nagyon árt az az arcbőrnek, vagy kell azért havonta tisztítani a miteszereket, és idővel jobb lesz, és kevésbé kell? Vaagy menjek el bőrgyógyászhoz inkább? Oda mindenképpen, hogy el akarok mondjuk.



2017. aug. 9. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz, de a hozzáértő kozmetikus kezelése nem árt, én 2-3 hetente járok
2017. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Évszakonként kell menni arctisztításra.
2017. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Hát nem tudom, nekem az esti rutinba tartozik, hogy leülök az asztalhoz a kistükrömmel, és amit csak lehet, kinyomok.

Évek óta ezt csinálom, néha túlzásba viszem, és sebesre nyomkodom, de pár nap alatt begyógyul. Semmi baja nincs az arcbőrömnek, sőt, szerintem(!) jobb is, hogy nem hagyom a kezdetleges pattanásokat feldagadni, begyulladni.

2017. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A jo kozmetikus szakember nem art, hanem sok esetben alapvetöen szükseges, hogy rendszeresen kitisztitsa a börödet.
2017. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3, és annak mi értelme, hogy sebesre nyomkodod? Mindegyik után hegszövez marad
2017. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb 2szer voltam kozmetikusnal, és fájt ahogy nyomogatta, szerintem akkor már jobb ha magamnak csinálom fájdalommentesen.
2020. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!