Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit fel van nyirva a...

Kicsit fel van nyirva a fufrum mikor még divat volt viszont most vissza akarom növeszteni ahhoz le kell vágnom az egészet vagy hagyjam nőni az egészet? 18f

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 12:41
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy pl ha le nyirom az egészet azt úgy meg lehet oldani hogy pl ne 3 sal legyen le nyirva az egész hajam ha nem mikor a fodrásznak meg mondom hogy le akarom nyirni felül is az egészet hogy rendesen nőlljön a hajam úgy értem hogy ha már eg kicsit nagyobb a hajam oldalt akkor mikor felül le van nyirva az egész meg lehet azt úgy oldani hogy mikor az egészet vágja felül kicsit legyen ott is hajam mikor le megy az egész haj ?
2017. aug. 10. 12:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez miért heteroszexuális kategória?vagy összevágatod a fodrásszal vagy hagyod nőni
2017. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert nekem hosszúkás fejem van és hát nagyon nem illik az a tiszta rövid haj igy nem tudom mit csináljak .
2017. aug. 10. 12:45
 4/5 anonim válasza:
A fuftud elol van ...de soha nem volt divat a fiuknak elol felnyirni a hajukat xd
2017. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de igen :D és bocsi rossz kategóriába irtam be:D
2017. aug. 10. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!