Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire divat mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire divat mostanában hogy egy idősebb,30-40 év körüli nő, egy fiatalabb 20 éves fiuval jár?

Figyelt kérdés
Ez mennyire jellemző mostanában?Tegyük fel a pasi jól is néz ki,izmos és helyes is,akkor mennyire lenne egy ilyen kapcsolatra esélye?
2017. júl. 14. 13:53
 1/9 anonim válasza:

Az ilyen korú nők 99%-a kisfiúnak tart minket, az a nagyon kevés kivétel is csak egy-két numerában van benne. Pedig mit meg nem adnék azért, hogy egy 30-as barátnőm legyen!


21/F

2017. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom társkeresőn már próbáloztam meg próbálkozok :D csak igen ez benne van hogy gyereknek tartanak.De nem értem amugy mi a baj ezzel,kicsit izgalmasabb életem van mint a legtöbb kiégett 40 éves palinak.Szerintem tök buli lenne egy ilyen,a csajnak is,csak valamiért nem akarja megpróbálni a legtöbb.Pedig a vicc hogy páran mondták is hogy bejönnék nekik csak túl fiatal vagyok.Ez legyen a legnagyobb baj tényleg :D
2017. júl. 14. 14:14
 3/9 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de amelyik 30-40-es nő hajlandó leállni fiatalabb sráccal, az általában már anya... Nálam ez pl. kizáró ok, de ha nálad nem, akkor van esélyed olyan érett nőt találni, aki belemegy veled egy kapcsolatba, habár még így is hangyányi a reménysugár.
2017. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mesélj, milyen izgalmas az életed?

Piálás, buli?

Az k. izgalmas.

Csak tudod egy negyvenesnek ált. van min. 1 lakása, kocsija, pénze, szexuális kultúrája...

2017. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel én albérletben lakom van autóm és idősebbnek nézek ki így volt már 19 évesen 36 éves csajom,őt nem zavarta és szerinte érettebb voltam az exeinél ,na meg sokat tanultam tőle ,ami rám is fért. 20/F
2017. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szöveggel, hogy tök buli, csaj, nálam nem lenne esélyed. Voltam már több jóval fiatalabb sráccal, de kapcsolatot nem tudnék elképzelni. 37N
2017. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-es


és miért voltál több jóval fiatalabb sráccal 37 évesen ?

2017. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a nagyon fiatal lányokra bukom :)) F
2017. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kitépett, majd ferdén felrajzolt szemöldökű, dohányzó, csöcskidobós, leopárdmintás ruhákban pózoló, 3 gyerekes otthagyott félcigány suttyó anyukáknál van esélyed ilyen beszédstílussal és érettséggel.
2017. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!