Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fel van nyirva a fufrum...

Fel van nyirva a fufrum viszont szeretném vissza növeszteni ott a hajam hogy lehetne vagy mit tanácsoltok? úgy értem hogy 0 sal fel van ott nyirva kicsit a hajam és már zavar ahhoz le kell nyirnom ott az egész hajamat hogy rendesen nőjön?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 13:15
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy ha le is nyirom az egészet akkor úgy le lehetne nyirni hogy mikor az egész hajamat le nyirjak felül hogy azért fent maradjon egy pici haj úgy értem hogy mikor meg nől oldalt a haj fent is azért olyan maradjon úgy értem hogy nem végig menni az egész hajamon pl 3 sal mert akkor fent úgy nagyon rövid lesz .
2017. aug. 10. 13:17
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]


igy gondolom hogy azért fent maradjon valami csak mivel az ofinám fel van nyirva igy nem tudom meg e lehet oldani

2017. aug. 10. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!