Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szoljak vissza az osztályt...

Mit szoljak vissza az osztálytársaimnak hogyha megszólják a bőrápolásomat?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és igen nagon érdekel a bőrápolás. Minden nap szoktam fényvédőt használni, és ápolom az arcomat. Ezt sokan meg szokták szólni (leginkább oszt. Társaim) azt mondjár "amugy elárulom hogy ettöl leszel ráncos" stb... Mit szóljak vissza nekik akkor ha alapbol nem vagyok olyan népszerű mert én más vagyok mit ők.



Kérlek ne írjatok olyat hogy tul fiatal vagyok meg ilyenek mert ezt soha nincs hamar elkezdeni.



2017. aug. 10. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát pedig a te arcodra még nem kellene semmi kencefince!Ezzel vágod tönkre!


Amúgy meg mond meg nekik,hogy duguljanak be,ha annyira idegesít a beleszólásuk!

2017. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
#1 érdekes, az ázsiai nők (koreai, japán) a 10-12 LÉPÉSES arcápolásmak köszönhetően lényegesen fiatalabbnak néznek ki a koruknál általában.
2017. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Náluk az genetika...
2017. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát nem egészen
2017. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el nekik, hogy mit kensz magadra és akkor nem fognak megszólni. Ez amúgy is privát dolog, amiről nem szokás beszélni, maximum a legjobb barátnőiddel, akik ha tényleg a barátnőid, nem szólnak be.
2017. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megfogadom a tanácsotokat
2017. aug. 11. 09:21
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
minek hencegsz azzal mivel kened a fejed látod ez a vége
2017. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell elmondani, mit kensz magadra? Ne legyen téma. Fényvédőt meg kenjél, nagyon helyesen teszed.
2017. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a fényvédő az ilyenkor kötelező is lenne. vagyis a naptejre gondolsz, csak arcra? akinek olyan bőre van, akkor kell és kész. ez nem olyan dolog... nekem meg minden nap testápolóznom kell még 50fokban is, mert elszárad a bőröm és fáj... most aztán piperkőc cicababa lettem (ja, nem.)
2017. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eggyáltalán nem hencegtem azzal nékik hogy miket kenek magamra de nem tehettem mást oszt kiránduláson igyis Úgyis megtudták. És amugy azért is mondják hogy miért használok fényvédőt, mert kleor bőröm van és soha nem égek le de tudom milyen nagy szerepet tölt be a bőröregedés megelőzésében
2017. aug. 12. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!