Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik epilátort választanátok...

Melyik epilátort választanátok a alábbi kettő közül és miért?

Figyelt kérdés

Mindkettő kb. hasonló kategória. Az egyikhez olyan fej tartozik, amivel a bikinivonal és hónalj (elvileg) könnyebben epilálható, a másikhoz masszírozó fej, hogy csökkentse a fájdalmat. Én szeretném bikini vonalra és hónaljra is használni. Én a fekete felé hajlok, de a másik fejjel valóban könnyebb intim helyen és hónaljban az epilálás? Ti simát használtok oda is? Bevált?


Köszönöm!


[link]


[link]



2017. aug. 11. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van


[link]


most latom akcios

en anno 39e forintert vettem


van hozza masszirozofejem, ami abszolut nem alkalmas masszirozasra

nemis tudom mire alkalmas, leginkabb semmire


van hozza 2 bikiniformazom, hasznalhatatlanok ezek a kicsinyitett fejek mert tul nagy a res a keszulek es az extra formazofej kozott, nem huzza ki a szorszalakat


nem lehet hasznalni aram alatt es alig bir 20-30 percet az aksi


en inkabb ilyen olcsobbat vennek, mint amit linkeltel, abbol is a legolcsobbat

2017. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Hasznos volt. :) Lehet akkor ez lesz a vége:


[link]

2017. aug. 11. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem olyanom van, amit utoljára linkeltél, kérdező, és én nagyon szeretem. 2 éve használom non-stop és semmi baja nem volt, tökéletesen működik :D
2017. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ja, és én bikinivonalra nem használom, csak láb+hónalj, de azokra szuper. maszírozófej ugyan nincs hozzá
2017. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. aug. 14. 08:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül a fekete lett, nagyon meg vagyok vele elégedve:)
2017. szept. 1. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!