Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátort vagy elektromos...

Epilátort vagy elektromos borotvát lenne érdemesebb vennem?

Figyelt kérdés
Melyik a hatékonyabb? Melyik távolítja el jobban a szőrt? Elektromos borotvával is lehet az egész testet borotválni? Mert az lenne a célom. Tudnátok terméket linkelni vagy mondani, amit ti használtok?

2017. júl. 31. 14:24
 1/6 anonim válasza:
100%

Epilátor: fáj és közepesen hatékony és sokáig tart

Elektromos borotva: nem fáj de hamar visszanő a szőr.

En maradok a gyantànál:)

2017. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a terméket használom legalább már 10 éve:

[link]

Teljesen jól működik, meg vagyok vele nagyon elégedve. Nem tudom, hogy lehet-e még ilyet kapni.

2017. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Epilátor sokkal jobb, mert utána 2-3 hétig nem nő vissza a szőr, az első alkalommal fáj, utána sokkal elviselhetőbb, szerintem a gyantánál is jobb, mert nem egyszerre nő vissza a szőr, nem lesz borosta. A borotva után csak egy napig sima a bőröd, ha elektromos akkor is.
2017. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Illetve az kimaradt, hogy hallottam, hogy az epilátor szőrbenövést okoz. Ez miért van? Minden esetben előfordul? És mit lehet ellene tenni? Vagy ha megtörtént, akkor mit kell lenni?

(Egyébként köszi az eddigi válaszokat, és a következőket is!)

2017. júl. 31. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki hajlamos rá, akkor a borotva és az epilátor is szörbenövést okozhat, a legjobb ellenszer rá 2-3 naponként leradírozni az adott területet testradirral. De ne sokáig használd ilyen gyakorisággal, hetente kell radirozni normál esetben.
2017. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő van, de leginkább az elektromos borotvál használom,mivel én is a teljes testemet szőrtelenítem.
2017. aug. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!