Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a frizura? Bevállalnátok?

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 11. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszik, és nem is hordanám.
2017. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem. nincs az a pénz amiért ilyenre vágatnám.
2017. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nagyon fiús, plusz nem látszik a nőnek a fél arca, mintha takargatni akarna valamit.
2017. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, de ez azért van mert alapból nem szimpatizálok a rövid hajjal. Legyen az bármilyen is. Viszont az hogy magamon nem tetszik nem jelenti hogy neked sem állna jól. Egyébként miért másokra hallgatsz? Lehet tök csini lennél vele.
2017. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az a frizura, ami csak addig áll úgy, ahogyan a fotón látható, amíg a fotós elkészítette a képet. Utána a nő megmozdul és már nem áll így.

Nézd csak meg, hol van a választék - szerintem természetellenes és emiatt pillanatok múlva megpróbál a haj a természetes állásába igazodni.

Aztán állandóan igazgatni kell, hogy így álljon? Nem lenne kényelmes.

2017. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!