Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan fekete hajfesték,...

Van olyan fekete hajfesték, ami hosszútávon egyáltalán nem vagy csak nagyon keveset kopik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Fodrászom szerint, ha valaki befesteti feketére a haját, annak egyáltalán/vagy nagyon kis mértékben kopik csak ki (Annyi,hogy nem lesz már olyan "intenzíven korom fekete)

Ha alapba sötét a hajad, akkor nem is kell aggódni nem nagyon kopik ki, csak akkor utána már csak leszivatással tudsz világosabbat csináltatni ami meg nem nagyon tesz jót a hajnak, és nem nagyon éri meg akkor. (Szerintem) Ha meg világos a hajad, akkor is max. 2/ 2-és fél hónapig ki fogja bírni, de ez függ a hajad minőségétől is. Meg attól is hogy milyen hajfestéket veszel. Valami márkásat válassz, az nem károsít, tartósabb, szebb, stb,stb. Remélem segítettem :D

2010. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

eddig is festettem, csak már 2cer lett újrafestve feketével. a hajam alapból olyan közép barna színű, és kábé 2 hónapja festettem legutoljára az egészet mert kikopott. most megint kezd kikopni és ilyen szürkés árnyalata lett :S

palette deluxe dark perls-t használok

de észrevettem, hogy aki fodrásszal festeti annak sose kopik ki, ezért érdekelne hogy mondjuk egy fodrász milyen hajfestéket használ.

2010. máj. 24. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeirntem nem igaz amit az első írt.


Én kb másfél éve festettem be a hajam feketére és nekem sötét barna hajam volt azelőtt. Vagy 3x festettük át ( 3 fajta fesétkkel) hogy valamelyik megmaradjon mert folyamatosan kikopott egy hét után.. Pedig tartóssal festettem.


Nos én a Londa color nevű hajfestéket használom, tudom hoy nem egy világmárka, de nagoyn bevált az én hajamba csak ő maradt meg :P És nagyon szép színű.:)

2010. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, h az átlagos fekete festékek kb 3. mosás után kijönnek a hajamból. Én a BES festékeit szeretem, szerintem sokkal tartósabbak, és nem drágább a dmes hajfestéknél max 300 forinttal...fodrászkellékesbe lehet kapni. Bes Hi-Fi colur ; www.besh.hu
2010. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a bolti hajfestékekben általában 6%-os h2o2 van, ami felesleges, mert az már világosít is. menj be kellékesbe, kérj egy valamilyen fodrász színskálát, kérdezd meg, hogy melyiket ajánlják, (loral majirel, joc, matrix, alfaparf, lk, stb..) és 3%-os hdrogént vegyél hozzá. ez kevésbé roncsolja a hajadat, és csak fed. :) egy kicsit hosszabbítsd meg a hatóidőt
2010. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!