Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Éjszakára össze van...

Lányok! Éjszakára össze van fogva a hajatok?

Figyelt kérdés
Éjjel mindig felébredek,ráfekszem.Ti hogy alszotok?
2017. aug. 12. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem derékig érő hajam van, viszont csak úgy tudok aludni ha teljesen ki van engedve. Tudok aludni sosem feküdtem rá meg semmi. Mondjuk ha egyedül alszom mindig féloldalt alszom el és próbálom oldalra dobni így kicsi az esélye hogy gond legyen éjjel. Volt amikor hátul összefogva akartam aludni és amikor háton feküdtem mert gyakran forgolódok álmomban nyomta a tarkómat az összefogott résznél és arra ébredtem, meg persze akkor amikor reggel felébredve kiengedtem hogy megfésüljem akkor nagyon rosszul állt, és nagyon nehezen tudtam fésülni.
2017. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tarkóm fölött laza kontyban szokott lenni, így nem nyom sehogy. Ha kiengedett hajjal alszom, mindig rátekeredik a nyakamra és azt utálom.
2017. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én összefogom, mert zavar a haj a nyakamnál. :D De csak lazán, mert nem tudnék úgy aludni, hogy érzem h húzza valami a fejbőröm. :)
2017. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fejem tetejére gumizom lazán, és nem húzom át teljesen.
2017. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leginkább kibontott hajjal szeretek aludni, hátra szoktam csapni és úgy nem zavar. De van hogy befonom és nem rakok gumit az aljára, nekem úgy szokott maradni, mert hullámos és kicsit meneteles a hajam, de szögegyenes hajjal lehet nem működik. Nem jó neki amúgy ha túl sokat van összefogva, főleg ha erősen, mert hamarabb ki fog hullani miatta, meg megtörik. Szóval ha mindenképp muszáj összefogni, akkor valamilyen vastag anyag gumival ( [link] érdemes felfogni, mert az kíméletesebb. Amúgy derékig érő hajam van.
2017. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fel szoktam kontyolni elég hosszú hajam van,és én személy szerint nem birok úgy elaludni,ha ki van engedve, de még úgy sem, ha csak simán coffba kötöm.
2017. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából derékig ér, többnyire összefogom vagy lazán befonom, főleg nyáron. Forgolódós fajta vagyok, így gyakran a nyakamra tekeredik, ha ki van engedve.
2017. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de hosszú hajam van. Mikor ilyen kánikula van lazán összegumizom fejtetőn. Egyébként kiengedett hajjal alszom.
2017. aug. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a fejem tetején gumizom össze, és próbálom úgy igazítani, hogy "felfelé" álljon a párnán.
2017. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!