Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Argánolajat használ valaki?

Argánolajat használ valaki?

Figyelt kérdés
Használja hajvégápolónak valaki? Zsírosít? Beszívja a haj? Vagy csak pakolásként érdemes használni? Arra gondoltam hogy vennék argán olajat mint hajvégápoló, vagy öntenék bolti hajvégápolóba valamennyit, szerintetek lenne értelme így vagy mindenképp pakolás szerüen használjam?

2017. aug. 13. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használtam/használom. Nem szívja be a haj, inkább pakolásként használd. Viszont elég drága, és gyorsan fogy.
2017. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossmanban most van Isana Professional hajbalzsam 280Ft-ért talán nekem nagyon be vált. (200ml)
2017. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is hasznalok. Nagyon szeretem. Mindennap teszek a hajvegekre es igy alig torik, pedig szokitve van. :) nekem az Imperity-tol a Golden Chystal Serum van meg.
2017. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hajmosás után teszek pár cseppet, könnyebb kifésülni a hajam és szebb is. Többfélét próbáltam, van amelyik egy-két nap után nagyon büdös lesz, próbálgatni kell.
2017. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!