Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatékonyak az otthoni IPL...

Hatékonyak az otthoni IPL szőrtelenítő készülékek, megéri rá beruházni? (pl. Remington)

Figyelt kérdés
Remington IPL6750 i-LIGHT Prestige tartós szőrtelenítő (Test + Arc + Bikini kezelő fejek)

2017. aug. 13. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én beruháztam de nem vált be. Ugyanúgy visszanő a szőr.
2017. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor vetted? Hányszor kezelted? Milyen gép? Mennyire sötétek a szőrszálaid? Bevallom én szkeptikus vagyok, de hátha működne. Borotválkozni nem tudok (a bőröm nem bírja), gyantáztatni szoktam mindenhol, de most külföldre költözünk és ott ez baromi drága lenne. Magamnak pedig nem tudom mindenhol gyantázni. Jó lenne ha ez a IPL működne. Ugyanakkor nem szeretnék feleslegesen ennyi pénzt kidobni.
2017. aug. 13. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bevált, de nem Remingon, hanem Silk'n. Kérdéseidre válaszolva: 8-szor kezeltem magam hónaljon, lábon. Világosak a szőrszálaim, de ezért olyan gépet vettem, ami arra is jó (Infinity). Borotválni muszáj az IPL előtt is, máskülönben a túl hosszú szőrszálak miatt nem jut le a villanófény a szőrtüszőhöz. Ha kitéped gyökerestül a szőrt, akkor nincs mit kezelni, így epilálni, gyantázni nem szabad. Kicsit hagyni kell megnőni a szőrt, hogy a villanófény rajta keresztül le tudjon jutni a szőrtüszőhöz, ezért szerintem az is jó, ha levágod pár mm-esre. De nem vagyok szakértő, csak így tűnik logikusnak.

2017. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En most kezdtem el használni és mar foltokban nő a szőr a honomaljan. De ismerőseim is használják a Remingtont évek óta és nekik teljesen eltűnt a szőr.
2018. máj. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!