Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamilla teát ha teszek az...

Kamilla teát ha teszek az arcomra szebb lesz? Esetleg van valami módszer hogy a pórusaim sokkal kisebbek legyenek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovatosan a kamillaval! En fozott kamilla tea gozevel puhitottam az arcom kb egy honapon keresztul arc radirozas elott. Ugy kiszaritotta, hogy darabokban hamlott a borom
2017. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
BHA
2017. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kamilla tea az sztem jo hetente 1x meg citromle egy nagyon pici kristalycukrot rakjal es azzal is nagyon jo borradirkent akkor jo ha eget. Meg Garnier pur 3:1 bent tudom meg ajanlani igaz a Dm-be az van biztos vagy 2000ft de nagyon jo lehet hasznalni borradirkent gelkent es arcmaszkent. Nekem bevallt:)
2017. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én clean & clear arcradirt használom

Sok pattanás volt a homlokomon..és 1-2 hét alatt már semmi nem volt csak mindig használni kell reggel este..én most is azt használom . Rossmann vagy a Tescoból lehet kapni . :)

2017. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz 😘😘😘😘
2017. aug. 16. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!