Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedden megyek fodraszhoz es...

Kedden megyek fodraszhoz es pont megjott. Olvastam, hogy mensi alatt nem ajanlott hajat festetni. Szerintetek? Kedd mar 3. nap szerintetek befestessem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj ekkora hulyeseget. Nem kell mindent elhinni amit a neten irnak mert fele se igaz.
2017. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam egy szoval se hogy elhiszem epp azert kerdezem, mert nem tudom sokan mondjak hogy nem fogja be a festeket ilyenkor a haj.
2017. aug. 13. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

En egyszer voltam mikor megvolt, ugyanannál a fodrásznál meg minden, és csíkosan fogta meg a festék a hajamat, kb mintha melírozva lett volna. Nem tudom attól e vagy mástól, de azóta sem voltam olyankor festeni.

Ez az én tapasztalatom.

2017. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2017. aug. 25. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!