Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpasodik a hajam. Mit tegyek?

Korpasodik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondor, vastag szalu, dus, nem zsirosodik. 7-10 naponta mosom es fesulom, Garnier fructis sampont hasznalok. Eddig nem volt ilyen problemam.


Mossam gyakrabban? Esetleg a hajlakk miatt van? (heti 2-3szor hasznalok) Valtsak sampont? Hasznaljak tobbszor balzsamot?


2010. máj. 24. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem okvetlen csináld mindegyiket. Tehát gyakrabban is moss, pl. 4-5-6naponta, sampont is válts, a Hed&shoulders tényleg nagyon jó és a balzsam is jót tesz neki. A hajlakk meg annyira nem befolyásolja, de azért ne tégy minden nap egy kilo lakkot rá :D puszika
2010. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én 2-3 alkalommal mosok haja és soha nem volt ilyen problémám! Lehet megfázott a fejed bőre, nem tudom, minden esetre válsz másik samponra, ami kifejezetten erre a célra gyártottak! Nem mindig jók a márkás samponok, amik azért olyan drágák, mert az embereknek megkell fizetniük a reklám költségeket!

Sokan esküsznek a csalán samponra!

2010. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem szoktam sok lakkot hasznalni es semmikepp nem minden nap, max heti 3szor, de van h kevesebbszer.


az ismeroseimnek akiknek koprpasodik a haja, mindig arra panaszkodtak h tul gyakran kell mossak h ne latszodjon, es hogy ez csak ront rajta (igaz, nekik inkabb vekomny, zsirosodo hajuk van...)

2010. máj. 24. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!