Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok az ilyen arcbőrr...

Mit ajánlotok az ilyen arcbőrre? ( részletek lent )

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet, hogy a bőröm kicsit zsíros és fénylik, a homlokomon és az arcom körül apró kis pattanások vannak. Mindenki azt mondja, hogy nem is vészes, és vannak ennél durvábbbak is, de engem ez is nagyon zavar. A suliba is látok csomó olyan csajt, akiknek szép tiszta pattanás nélküli az arca ... Irigykedve nézem az arcukat. És pl a nagy sztároknak is makulátlan az arcuk, jó persze tudom h egy kiló smink van rajtuk, de nem hinném, hogy alapból szörnyű lenne az arcuk.. Egyszóval szép-tiszta pattanásnélküli bőrt szeretnék. Ha lehetne vmi olyan dolgot írjatok, amit pl a rossmannban lehet kapni..vagy gyógyszertárban
2010. máj. 24. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Papírzacskót!
2010. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A sztarok az ujsagban ki vannak retusalva. azokkal ne foglalkozz. en pl Lady Gagarol lattam egyik nap egy olyan kepet h azt hittem hanyattvagom magam. Ok is csak emberek, pattanasokkal es fenylo borrel, az mar mas kerdes, h jobban megtehetik, h a legjobb szerekkel apoljak a testuket.

Mi atlagos foldi halandok, csak annyit tehetunk, h elesztot eszunk (napi 2-3 alkalommal egy kockacukornyit, ha nem esik rosszul akkor lehet tobbet), h szebb legyen a borunk. Esetleg egy leveskockanyit keves langyos tejjel elkeversz, es az arcodra kened, rajta hagyod 20 percig, es akkor kifejti hatasat. Keress ra az elesztore. Hasonlo problemakkal kuszkodtem, most en is azt eszem, es ket nap alatt valtozas allt be a fejemen! Nem is kicsi. Ajanlani tudom csak, egeszseges is, tele B vitaminnal, ami az idegekre is jo...

25/N

2010. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Második válaszoló nagyon köszönöm, kipróbálom!

"Drágalátos" első válaszoló, ha nem tudsz értelmes választ adni, akkor menj és húzd ke magad a wc-n, esetleg tegyél te zsacskót a fejedre, kötözd meg és egy hétig le se vedd ;) megoldja az összes problémádat .. Barom

2010. máj. 24. 16:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok.

Azt elfelejtettem hozzatenni, hogy mar kiprobaltam mindent : Vichyt, Biodermat, Eucerint, az olcsobbakrol nem is beszelve. A leghatasosabb a sima eleszto volt.

Bar en elso nap kicsit tuladagoltam magam, es este kicsit tulzasba vittem az elesztoevest, holott nem esett jol. De a cel erdekeben ugyebar mindent, szoval ettem. Reggel hanytam tole. De azota semmi, meg mindig eszem. Szoval eloszor mertekkel, aztan ha meglatod h hasznal, akkor elfelejted a rossz izet :)

2010. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Élesztőt enni?:O Én arról tudtam, hogy a bőrre kell kenni...
2010. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most akk az élesztőevés jó vagy nem ?
2010. máj. 24. 17:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát sztem ez hülyeség, bocsesz... már eleve az is hogy azután folytatod, hogy hánytál... belegondolni abba, hogy ...élesztőt enni...már csak a gondolattól is hányingerem van.

Ha javult az arcod az nem hiszem hogy ettől lett volna..

2010. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elesztot enni jo. Egeszseges, tele van B vitaminnal. Segiti a szervezetnek lebontani a szenhidratot, gyorsitja az emesztest. Segiti az idegrendszer normalis mukodeset, megnyugtat. A kozmetikumokba is tesznek, mert jot tesz a bornek. Google-ban tessek rakeresni bovebb informacioert.

Egyel egy nap egy leveskockanyit eloszor napi 3 alkalomra lebontva, na attol tuti nem lesz bajod. En bezabaltam belole, azert hanytam. De multkor a krumplispogacsabol ettem be, es attol is hanytam. Szoval ne zabalj be, csak esszel adagold, ne ugy, mint en eloszor :) Es akkor nem lesz bajod.

2010. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elgondolkoztam azon amit írtál szóval úgy döntöttem kipróbálom... már vettem is és hát elég pocsék íze van:D... de megoldottam, először ettem hozzá egy kis kenyeret, nah akkor még rosszabb volt!:D Szóval most úgy veszem be, mint a gyógyszert, vagyis nem érek hozzá a nyelvemmel és gyors megiszok rá egy csomó vizet!:d Majd meglátjuk milyen lesz tőle a bőröm, és majd leírom a tapasztalataimat. Egyébként ugye nem gáz, hogy vízzel "eszem"?
2010. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagyis ááh de hülye vagyok, nah jó most esett le, hogy én ásványvízzel ettem, szóval attól lehet vmi bajom, hogy a szénsav meg az élesztő...????Egy kicsit megijedtem!:S
2010. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!