Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen krémet ajánlotok?...

Milyen krémet ajánlotok? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és otthon ilyen fogyasztó DVD-kre akarok tornázni úgy hogy be leszek tekerve fóliával! Azt hallottam, hogy még hatásosabb ha kenek alá ilyen zsírégető krémet! Pontosan milyet használhatok ennyi idősen?
2011. szept. 21. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Tévhit a betekerés és az ilyen krémek hatásossága is.

Zsírégető krém meg a tudomány mai állása szerint nem létezik.

Viszont az "ilyen" dvd-kre tornázhatsz,bár ennyi idősen jobban járnál,ha csoportos edzésre járnál,edzői felügyelettel,versenyzési lehetőséggel.

2011. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

egyrészt viszonylag buta, és rosszul informált vagy. persze lehet, hogy a korodhoz képest nem vagy buta.. hmm..

soha ne vegyél komolyan állítólagos dolgokat. nem létezik olyan, hogy "állítólag", ha pedig hallasz valahol valamit, az pont ennyit jelent. ugyan így, fogyasztó dvd-k sincsenek. ezeken a filmeken középszerű gyakorlatok vannak, amiket feltehetően nem fogsz tudni helyesen végrehajtani.

a végeredmény az lehet, hogy csinálsz egy kis hatékonyságú edzést, nem figyelsz az étrendedre, és nem érsz el az ég világon semmit.

kérjél inkább tanácsot, vagy olvass utána ilyen témában vagy általad hitelesnek talált oldalon, de ajánlom például a builder.hu "alapismereteit". ott valószínűleg számos kérdésedre választ találsz, illetve olyan dolgokat tanulhatsz, amit jelenleg nagyon rosszul tudsz.

2011. szept. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A betekerés használt, csak e mellé kérdeztem, hogy érdemes-e venni!!!


Buta??? Na jó!!! Erre inkább nem mondok semmit!!! Az, hogy lebutázol egy olyan embert akit nem is ismersz az aztán intelligencia!!!

2011. szept. 23. 14:13
 4/8 A kérdező kommentje:
A builder. hu-n is jártam, és ott is ilyeneket olvastam!!! szóval tökmindegy
2011. szept. 23. 14:14
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy meg 1. Szerinted nem járok edzeni??? Csak mert járok és nem használ semmit!!!


Imádom azokat az embereket akik nem tudnak egy adott kérdésre választ adni!!!


Az volt a kérdés hogy ennyi idősen használhatok-e egyáltalán!!!


Nem az, hogy mit sportoljak meg mit csináljak!!!

2011. szept. 23. 14:17
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

fogd már fel hogy ha valamivel betekered vagy bekened magad, nem fogsz fogyni! minek higgyelek ha nem komplett idiótának ha ezt hiszed? és akkor még kritizálod a normális választ, ahelyett hogy leszállnál a valóságba.

szálkásító étrend, kemény edzés szerinted mi a fa.sznak van? mert még nem tudjuk, hogy csomagolva mint a csirke olvadna le rólunk a zsír? le lett írva a ku.rva válasz a kérdésedre, ne tekerd be magad mert a terminális oxidációhoz semmi köze, és a zsírt így használja fel a szervezeted. még ha pácolt csirkecombnak képzeled magad, akkor is.

2011. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen kritizálod mert lehülyézel tulajdonképpen!!!


De milyen jó hogy én ugyanúgy ettem betekerve futottam rengeteget és leadtam 4kilót!!! Egy hónap alatt!!!


Úgyhogy ennyit erről! De még mindig nem a kérdésre válaszoltál :D :D :D


De hagylak is majd elmegyek egy dokihoz, dietetikushoz vagy megkérdezem az edzőm és majd ő megmondja, hogy mi a jó!!!


Ő biztos jobban tudja mint te!!!

2011. szept. 23. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

mivel szmájlit is írtál ezért én is írok, tehát ne akadj ki a következőn:

az orvosodat, edződet késsel kifilézem, puszta kézzel a pokolra küldöm, és a fa.szt tudják jobban :D


miért olyan nehéz alap dolgokat elhinni, nem vallásról beszélek vagy baromságról, hanem alapvető dolgokról. krém, betekerés nem éget zsírt, higgye már el a 13 éves :D

ha bármennyit ennél betekerve, és zsírt vesztenél (az izzadás -víz- nem számít) akkor te vagy az egyetlen aki valamit nagyon tud, de persze kötekedéssel fenn tudod tartani a figyelmem, írok tök fölöslegesen, aztán amikor az idióta orvos mondja, majd elhiszed. de az idióta orvos baromságot is mond, tehát eleve nem istenként kell tekinteni rá.. a dietetikus mondjuk.. abba nem kötök bele, az jó döntés.

2011. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!