Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha apám nagyon szőrös (most...

Ha apám nagyon szőrös (most 50 éves). Akkor ilyen idős koromra én is ilyen szőrös leszek?

Figyelt kérdés
Kb mekkora esély van rá?! Most vagyok 19 éves...vagy hány éves koromig alakul ki a végleges szőrzet?!...ezt nem lehet megakadályozni előre!?

2017. aug. 14. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Genetikából kiindulva, igen esélyes. Az, hogy mikor alakuk ki, passz. Nem gáz a szór egy férfin de igénytelenség igen (nem rád célzok, hanem úgy általában).
2017. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Mondjuk én 14 vagyok, de már most nagyon szőrösödök.Nálunk is nagyon szőrös apa.
2017. aug. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok és nagyon szőrös. Apa 45 éves de rajta szinte semmi szőr nincs. Nem biztos hogy ezt öröklöd.
2017. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát amúgy külsőre egyáltalán nem hasonlítok apára ...bár én is az a szőrösebb típus vagyok, de azért nem annyira mint ő (még...és rem jövőben is)...
2017. aug. 15. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
A genetikai örökség nem csupán egyenes ágon működhet. Lehet anyai nagybácsitól vagy nagyszülőtől vagy egyéb irányból is örökölni szőrös alkatot, szőrtelen testet, jó és rossz fogakat, stb-stb, nem sorolom. Szóval ez kiszámíthatatlan, de többnyire 21-22 éves korra befejeződik a biológiai érés, utána már nem sokat változik az ember teste.
2017. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval várhatóan 21-22 éves koromra kialakul a végleges testszőrzetem is?
2017. aug. 15. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem biztos, de azért valószínűsíthető. Tulajdonképpen miért akarod "előre megakadályozni"? Már most is nagyon szőrösnek tartod a testedet?
2017. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen...szerintem korosztályomhoz képest...
2017. aug. 17. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!