Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti megengednetek a lanyotoknak...

Ti megengednetek a lanyotoknak. Apam kiakadt?!

Figyelt kérdés

Feher borom van és nagy sötét szinu bajszom :( a suliban a fiuk mindig megjegyezték hogy borotvalkozzak meg a lányok is mondták hogy nagyon csúnya ...apámnak már mondtam de nem tetszett nki ezért a tudta nelkul legyantaztattam.

Most meg fel van haborodva h megerosodik stb.


2017. máj. 15. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Innen latszik hogy apukad nem ert ehhez, nem fog a gyantatol megerosodni sot.Nekem meg ritkult is egy ido utan es most mar kb 3 ev alatt jo ha ket-harom havonta gyantaztatom azt is csak ugy mert egyebkent pihe szor van rajta mar csak.Mond el apukadnak hogy hogy mukodik ez, es hatha megerti.Amugy meg a te tested. 16/L
2017. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Egyet értek az előttem szólóval! Mondd meg apudnak, hogy nézzen utána a témának!
2017. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen megengedném, sőt helyeselném. A kinézet számít valamit és nyilván nagyon rossz, ha beszólnak a többiek... Nem káros leszedni, nem kerül sokba, teljesen evidens számomra, hogy célszerű megtenni ezt.

Sok hasonló kérdés volt már, fel nem fogom, miket gondolnak egyes szülők...


Amúgy nem erősödik meg, pont fordított hatása lehet, ha teljesen kiszeded. A borotválásnak semmi, csak elvész a vége, így erősebbnek látszik. De a tőből kitépés minimális gyengítő hatással bír, némelyik szőrtüsző sok alkalom után feladja. De nagy általánosságban nem történik a világon semmi.


Még ha megerősödne, akkor is leszedném, nekem se tetszene.

2017. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Engem is későn vitt el anyum kozmetikushoz ezzel a problémával, addigra rám ragadt a bajszos lány cím. :/

Ugyanez volt a szőrtelenítéssel a lábon, a gimis gólyatáborban minden lánynak szép sima lába volt, nekem meg úgy kellett kikuncsorognom, hogy egyáltalán kölcsönkérhessem barátnőm szőrtelenítőgépét. Van, hogy valakinek olyan korban nem kell még, nekem sajnos bundás lábam volt...Halálra cikiztek addig. (Akkoriban nem volt még net, hogy felvilágosíthasson.)

Tehát megértelek, és jól tetted, hogy a tudta nélkül megcsináltattad, inkább egy szülői feddés, mint utána évekig tartó cikizés.

2017. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
A borotvától erősödne meg. Ha gyantázod azzal nincs semmi baj. Gyantázd nyugodtan, én is szoktam sajnos mert nagyon csúnya a bajszom és szerintem ápolatlan külsőd lesz ha ott hagyod. Nem fog megerősödni biztos lehetsz benne.
2017. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De amúgy miért gyantáztatod? Miért nem birotválod?
2017. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!