Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés férfiként?

Hajnövesztés férfiként?

Figyelt kérdés

Nem, nem ilyen mini copfot akarok. Rendesen kinöveszteni, megnézni meddig nem megy az agyamra. Eddig max a szemöldökömig ért.


Van itt olyan, aki megnövesztette? Mennyire idegesítő? Mennyi idő volt, vagy van tanácsotok?


2017. aug. 15. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én most növesztem a hajam, és hát elég idegesítő, ha nincs benne férfi hajráf, mert amúgy a szemembe lógna. Amúgy göndör hajam van alapból, de szerintem a sima hajat is többször kell mosni, ha hosszú.


Lesz egy pont, amikor pont olyan hosszúságú lesz a hajad, hogy semmit se tudsz vele kezdeni, de ha ezt túlnövi, akkor jobb lesz. Türelem kérdése, sokan ezen a ponton buknak el.


Én azt tanácsolom, hogy hord hajráfot vagy -pántot, mert úgy kevésbé idegesítő. :) Az pedig ne érdekeljen, ha valaki beszólna neked a hajad miatt, az csak őt minősíti.

2017. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A gondor haj nahyon metalos lesz:0


Nem tudom, tobbszor bennem volt milyen lenne ha meghagyom. Szerencsere nem kopaszodom, kihasznalom, meg jon a hideg szoval nem lesz gaz. Bar volt 3mm is.

2017. aug. 15. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg a mellbimbómig ér, és megvárom, meddig növeszthetem anélkül, hogy idegesítene. Amikor még nem lehet összefogni pl. kontyba, de már olyan hosszú, hogy belelóg a szemedbe, az tényleg zavaró lehet. De ha azt akarod, hogy gyorsabban nőjön, akkor használj rá valamilyen pakolást/sampont (pl.:kókuszolajasat). És még érdemes ilyenkor is elmenni fodrászhoz, hogy a végéből lecsípjen egy kicsit.
2018. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!