Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S Ü R G Ő S! Hajjal kapcsolato...

S Ü R G Ő S! Hajjal kapcsolatos kérdések (? )

Figyelt kérdés

A fontos kérdés inkább az első lenne.


Hogyan tudnám nagyon hatásosan megnöveszteni a hajam házilag?

(Nincs semmilyen olajom, ilyen kókusz meg p"itsa tudja, mik. Nem akarok venni ilyen meg olyan készítményeket.)


Másik kérdésem, ez inkább olyasmi hogyan tetszik a gyakorisoknak: szerintetek :az egyik oldal felnyírt, máshol hosszú ; két oldalt felnyírt, máshol hosszú ; hátul felnyírt, máshol hosszú haj jobb szerintetek?



2017. aug. 8. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél vásárolni készítményeket, akkor sok hajnövesztő összekutyulós dolog van fent neten.


Én személy szerint a tojásos pakolást próbáltam.

Tojás sárgáját, egy kis vizet és mézet összekeversz (talán citromlét is, nem emlékszem) és felkened a hajadra.


Lehet először furcsán hangzik, viszont szép lesz tőle a hajad, növeszti is állítólag.

Óriási változást ne várj...:)


Második kérdésedre, hogy választ adjak, a hátul felnyírt szerintem a legjobb, (tekintve, ha lány vagy, bár fiúnak fél oldalt felnyírtat nem nagyon tudom elképzelni :D) ha erre, ilyesmire gondoltál:


[link]


Én fontolgatom az ilyen hajat, bár apám tuti nem engedné meg.

Nyárra biztos jól szellőzik.

Ha fiú vagy, akkor nem tudom. :DD


(Ha még is vásárlásra adod a fejed, ajánlom a ricinus olajat.)

2017. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet hogy inkább veszek ricinusolajat, bár a szüleim nagyon ellenzik, hogy akármivel növesszem is a hajam, inkább rendelek:D


De attól még szívesen várok válaszokat:)

2017. aug. 8. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már felnyírós történet (nem vagyok a híve egyébként), akkor a hátul felnyírt,máshol hosszú nem mutat rosszul.


Az a gond az ilyen hajnövesztős kérdésekkel, hogy eleve azzal szokták kezdeni, mit kenjenek rá,mivel ápolják kívülről... Pedig hidd el,rákenhetsz te akármilyen csodaszert,szérumot,olajat, Allah h*gyát, ha belsőleg nem táplálod magadat ezáltal a testedet,hajadat megfelelőképpen.


Belülről(!) kell kezdeni a hajnövesztést,ez a legfontosabb,aztán szóba jöhetnek persze a kencék is, amik csak még inkább elősegítik a dolgot!


Egészséges (nem koplalós!) ,változatos táplálkozás (minimalizált cukorbevitel, üdítőket, péksüteményeket, egyéb borzalmakat nem árt elfelejteni egy életre,nem csak a hajad egészsége miatt).


Elegendő vízfogyasztás,nem győzöm hangsúlyozni!


Sportolj! Csodásan serkenti a vérkeringést! Meg persze millió más pozitív hatása van,már ismerjük,a csapból is ez folyik. És nem arról beszélek,hogy kezdj el ész nélkül 6 km-eket futni teljesen felkészületlenül...


Tiszta,jó minőségű vitaminok( Lenkei pl.) fogyasztása.


Dohányzást,túlzott alkoholbevitelt el kellene felejteni.


Kencékből pedig végtelen számú lehetőség adott. Nekem legjobban az egyszerű tojás vált be(sárgája is,fehérje is), illóolajokkal (ylang-ylang ami hajnövesztő hatású, levendula stb) megspékelve. :) Rendszeresen használva illóolajokkal szerintem csodákat művel. Az olajok nem mindenkinek jók,van akinek eltömítik a hajhagymáit (az illóolajokra ez nem érvényes).


Sok szerencsét,még több kitartást... :) !

2017. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha csak ezek hatnának, amit az előző leírt, akkor soha a büdös életben nem fog nőni a hajam:)

Sportolni inkább nem, utálok, zöldségek sem jönnek be nekem :/

2017. aug. 8. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Most milyen hosszú a hajad?
2017. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vállig ér.
2017. aug. 9. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Szerintem két oldalt nyírasd fel és hagyd meg hátul.

2017. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor mész fodrászhoz?
2017. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!