Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így ugye nem fog jobban...

Így ugye nem fog jobban zsírosodni a hajam?

Figyelt kérdés
Egy héten egyszer kell hajat mosnom mert egyáltalán nem zsírosodik. Hajmosás elött fél napig olajos pakolásban vagyok. Most viszont azt találtam ki a jobb hatás érdekében hogy a hét közepén is tennék fel ilyet de csak az utolsó 15 cmre ezt ugye samponnal ki kell mosni, de mivel a többi részhez nem nyúlok így ugye nem fog zsírosodni jobban a hajam.

2017. aug. 15. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez igazából a hajadtól függ. Ha alapból nem zsírosodik, akkor ennyitől biztos, hogy nem fog jobban. Szerintem ha heti 2szer mosnád, akkor sem zsírosodna jobban. Nekem amúgy furcsa módon az olajaktól mintha kevésbé zsírosodna, mint nélkülük. A kulcsszavakból gondolom, hogy ugyan azokat használjuk. Amúgy ha csak argán olajat raksz a végeire, azt akár rajta is hagyhatod, a legjobb hajvég ápoló. Ha csak nagyon kicsit használsz, akkor pár óra alatt felszívódik és nem lesz zsíros hatás utána, nem kell kimosni.
2017. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!