Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyűrött, ráncos dekoltázs...

Gyűrött, ráncos dekoltázs huszonévesen?!

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben rengeteget aludtam oldalt fekve, jól összenyomorgattam magam reggelre.. és egy idő után azt vettem észre, hogy ráncosodik a dekoltázsom (kis mellem van amúgy, tehát inkább a dekoltázsom "felső része" ráncos) és a nyakamnál. Azóta próbálok inkább háton aludni,de szörnyen kényelmetlen és már amúgy is késő, mert a kialakult ráncok már ott vannak és ha véletlenül oldalt fekszem utána szörnyen erősek :/ mit tehetnék? Kérem valaki segítsen, a húszas éveim elején járok és szörnyen beparáztam. Másnak is van ilyen problémája ugyan vagy én vagyok ennyire szerencsétlen?
2017. aug. 17. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
En is mindig oldalt alszom es nekem nincsen egy halvany ranc sem... Szolizol esetleg? Lehet attol
2017. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoliztam egy időben, kb 3 éve abbahagytam. Lehetséges hogy attól lenne?! :( Olyan sokan szoliznak, mindenkinél ilyen hamar előjönnek a "következmények"? Jól kicsesztem magammal ezek szerint.
2017. aug. 21. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szolisoknak mindig ronda a bőre, szóval szerintem is attól lehet.
2017. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is arra gondolok igy elsosorban. Vannak szolis ismeroseim es mindnek csunya bore van... Valakinek egesz teste tele van.. Pedig nem idos neni..
2017. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csodás :( mi lesz akkor később... Úgy látszik nem időben hagytam abba. Valami kozmetikai kezelés segíthetne ugyan? Nem vagyok otthon annyira ebben
2017. aug. 22. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!