Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki szeretném vizsgáltatni a...

Ki szeretném vizsgáltatni a pattanásaim/akném okát, ezt hogy/hol tehetem meg?

Figyelt kérdés

16/L és elég rég óta vannak, és nem csak sima tinédzserkori pattanások ezek, hanem gyulladtak és minden nap kijönnek. nem elég hogy az arcomon is folyton gyulladtak aknék jönnek ki, de ugyanez van a hátamon és a dekoltázsomon is, pedig mindegyiket mindig szellősen, tisztán tartom. de egyszerűen brutálisak.. az étrendem is egészséges, nem eszek semmi csokisat, túl édeset vagy fűszereset, tejet sem iszok. naponta nem étkezem túl sokszor. nem vagyok elhízott, és nyáron stressz sem ér, de nem mintha ez javítana a helyzetemen. már voltunk egy éve bőrgyógyásznál aki a korom miatt nem írt fel semmit. a kozmetikai tisztítások sosem segítettek, sőt már miután hazamentem, már jöttek is ki az újabb gyulladt pattanások, és csak heges lettem tőle.


kétségbeesett vagyok, nem bírok ismerkedni, tükörbe nézni, és már túl rég óta. már mindent megtettem, de semmi sem segített.

már több mint biztos vagyok, hogy itt valami más van ezeknek a hátterében (plusz még egész gyakran tapasztalok gyomor/székletproblémákat, és ennek is lehet valami köze hozzá).

már szeretnék egyszer s mindenkorra megszabadulni az aknémtól, és ehhez egy kivizsgálás kéne, de nem tudom milyen vizsgálatra menjek ezzel a problémával.

menjek el allergiavizsgálatra? ott mondhatom ezeket a problémákat? és ott tudnak kezdeni majd valamit ezzel? vagy inkább menjek máshova? mert tényleg nem tudom ilyenkor milyen vizsgálatra kéne mennem.

ötletek?



2015. júl. 21. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Először a háziorvoshoz menj, ezt mondd el neki is, mutasd meg a problémát és majd ő beutal a további különböző vizsgálatokra.
2015. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!