Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után festhetem be...

Mennyi idő után festhetem be újra?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem fodrászhoz,a barna hajamból sötét szőkét szerettem volna. De narancssárgás vörös lett belőle. És ráadásul a fejem tetején sokkal világosabb mint az alja. Ha otthon befestem csokibarna hajfestékkel akkor az elfedi?

2017. aug. 18. 07:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elfedi.
2017. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fedi be, a hülye fodrásznak nem fizettél ugye?

Menj el egy másikhoz, hogy rendbe hozza!

2017. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De fizettem és ráadásul nem is keveset kért. Meg ugye bent én annyira nem láttam hogy milyen, csak mikor kimentem rendes fényre.

Én is azon gondolkoztam hogy elmegyek rendes fodrászhoz és csináltatok hasonló barnát mint volt.

Azt írták máshol hogy a fekete tutira befedné, ami egyébként tetszik is csak van pár szeplőm és szerintem elég természetellenes lenne a külsőm. :D

2017. aug. 18. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fodrászhoz és kérd vissza a pénzesd!
2017. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Attól a hajam még nem lesz rendben.

Megoldás kéne, nem az a pár ezer forint.

2017. aug. 18. 13:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma itthon visszafestettem. A csokibarna rendesen befogta.
2017. aug. 18. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb 3 mosás után le fogja dobni

A visszakapott pénzből másik fodrász meg tudta volna csinálni

2017. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De szinte teljesen leszívatta a hajam, akkor meg bekéne fognia mindennek nem?

Most várok pár napot hogy mi lesz vele, aztán ha úgy lesz ahogy írtad utolsó, akkor elmegyek valami NORMÁLIS fodrászhoz, hogy csináljon vele valamit.

De ahhoz akinél voltam az életben nem megyek többé.

2017. aug. 19. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!