Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Foltos lett a hajam, mikor...

Foltos lett a hajam, mikor festhetem be újra?

Figyelt kérdés

Szőke volt, de gondoltam az eredeti hajszínemet szeretném újra. A festék túl sötét lett, nem is fogta be rendesen a hajam, átüt rajta a szőke, néhol viszont szinte fekete (pedig barnát vettem), és vannak olyan helyek, ahol egyáltalán nem fogta be és ott szőke maradt.

Egy hónap múlva befesthetem újra? (most nem akarnám, mert vékonyszálú a hajam és nem akarom roncsolni amíg enm muszáj) Addig szinte mindegy, de sulira szeretnék normális hajjal menni.

A másik kérdés, hogyha erre világosabb barnát festek, akkor nem lesz gond amiatt, hogy most sötétebb van rajta? (nem én, fodrász festené be ezek után :D)


2017. júl. 31. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy hónap múlva már nyugodtan festheted. A világosabb színt, pedig a fodrász meg tudja oldani, bár lehet kell egy-két alkalom, mire olyan világos lesz, amilyenre szeretnéd (nem tudom mennyire vagy most sötét, és mennyit szeretnél világosítani).
2017. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak annyira szeretném világosabbra, mint amilyen az eredeti hajszínem, mert ez sajnos bőven sötétebb lett. :)

2017. júl. 31. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!