Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striák ellen milyen bevált...

Striák ellen milyen bevált krémek, trükkek vannak?

Figyelt kérdés
Növeked miatt mindkét combomon illetve hátamon, csipőmnél vannak striák. Az orvos ajánlott egy krémet rá,de az 7000 forint annyit nem szeretnék rá kiadni,azt mondta nem is biztos h beválna. Tudtok valamilyen más prakikát ami nektek bevált? Ha barnulok esetlek elhalványodnak? 18/L

2017. aug. 18. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hiába napozol a csíkok nem barnulnak le, csak még jobban fognak virítani.

Megelőzni lehet őket esetleg, de eltüntetni már sajnos nem. Arra van lézeres módszer hogy kivilágosítsa a pirosas lilás csíkokat fehérre, de ez idővel magától is megtörténik.

Nekem is van a belső combomon, a derakamon és a vádlimnál. Mindet tini koromban szereztem, azóta kenegetem mindenféle kencével.

Terhesség során a többség a hasára is szerez jónéhányat. Persze van kivétel akinek szerencsés a genetikája.

2017. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi annak a 7000 forintos krémnek a neve?

Eddig úgy tudom nem lehet eltüntetni.

2018. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!