Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász elrontotta a festést?...

Fodrász elrontotta a festést? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A világos barna hajamból szerettem volna egy melíros,ombrés szőkét. Sajnos nem olyan lett mint amilyet szerettem volna a hajam hatsó belső részén foltos már-már sárgásra festette a hajam. Melírok pedig kb fehér szinűek igy nagyon csúnyán elüt. Ezen már nem lehet segíteni és fessem vissza (itthon) barnára vagy pl egy sunkiss tropicalal kiszokithetem a barnán maradt részt? Vagy esetleg valami más tippetek van?
2017. aug. 18. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress olyan fodraszt, aki nem iger 1500 Ft-ert kigyot bekat.:
2017. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 V-kizzle válasza:
Én magamtól nem kísérleteznék a szőkítővel, csak még foltosabb lehet az eredmény tőle ha megpróbálod a szőkített részekkel kompenzálni. Szerintem vagy másik fodrász, vagy biztonságos megoldásként vissza barnára.:) sok sikert
2017. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!