Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász elrontotta a hajam?...

Fodrász elrontotta a hajam? Iszonyú törött lett

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szoval januarban voltam fodrásznál, hogy én majd szürke hajat szeretnék. (előtte a hajam vöröses, barnás volt)

Kiszőkitette az első alkalommal kétszer. Majd két hét mulva megint egyszer, majd február végén megint egyszer, és akkor már fel is került a szürke. Iszonyúan eltörte a hajamat... Azt mondta, hogy kötésjavítóval és a lehető legkíméletesebben fog a hajammal bánni. Nos, az a helyzet, hogy nagyon megbántam... Ennyire szerintem még semmit. Körülbelül mellig érő hajam volt, most a kulccsontom felé ér (muszáj volt belőle vágatni havonta) és még mindig van kb 4-5 centi ami el van égve. Nagyon hülye vagyok hogy visszamentem a legelső alkalom után, mert szerintem már akkor is nyugodtan lehetett volna szinezni. Na mindegy. Pár napja voltam nála vágatni, és azt mondta, hogy le kellene kezelni a hajamat úgy, hogy pigmenteket visz bele és lezárja a hajszerkezetet, tehát be szinezőzi... Szerintetek elmenjek? Megbizzak még benne? Annyira tanácstalan vagyok, a hajam meg ronda.. Egyébként még annyi kérdésem lenne, hogy ez az elégett eltöredezett rész tovább fog törni felfelé? (van 6centis lenövésem egyszer abba is "belefog törni")

És...ha neki ez volt a legkíméletesebb, akkor milyen az ha nem kiméletes? Egyébként az első két alkalommal még nem volt eltörve ilyen szinten... Annyira bánom hogy vissza mentem? Fog még regenerálódni a hajam? Mennyi idő az? Egyébként már valamennyire szebb (lekopogom)



2017. máj. 27. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az eget szőkített rajta négyszer?! Szent ég! Én szintén vöröses-barnásból fémes rózsaszín hajat csináltattam, és egyetlen egy szőkítés kellett, tökéletes lett a végeredmény. Én nem mennék vissza ahhoz, aki így kicsinálta a hajam, az biztos.

A töredezett részek már nem fognak javulni, max kinézetre lehet őket valamennyire feldobni, de a haj minősége ott már sose lesz jó, a vágás az egyetlen megoldás. Mindenesetre keress egy másik fodrászt és beszéld meg vele.

2017. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs :/

Szeretném hogy kicsit nőljön...fog nőni szerinted? Vagy mindig vissza vissza fog törni?

2017. máj. 27. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem tudom. Nekem sose nő meg a hajam a vállamnál hosszabbra, mert ott eltörik. De mindig csak abban a vonalban. Szóval tapasztalatom nincs, ezért javaslom, hogy keress egy másik fodrászt és beszéld meg vele. Keress valami ismerőst, akinek mindig szuper a haja és kérd el a fodrásza számát.
2017. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg van itt egy nagyon jó fodrász,aki férfi, nagyon szép hajakat csinál, ha erdekel privatban elkuldom a Facebook oldalát. Majd megpróbálom beszoríttatni magam hozza :)
2017. máj. 27. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, küldd el :)
2017. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy megvárod amíg lenő, közben rendszeresen jársz frissítő vágásra. Nekem is így sikerült megszabadulnom a ronda, festett részektől. Az sem ártana, ha dobnál fel oliva+ricinus olaj keveréket, az nagyon jót fog tenni. :)
2017. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tojásos-kókuszolajos pakolást szoktam egy kis rozmaring olajjal :)
2017. máj. 28. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!