Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS Pattanásokat hogyan tudom...

SOS Pattanásokat hogyan tudom kezelni? [KÉPEK]

Figyelt kérdés

[link]

[link]

SOS két hét múlva suli és én így ki nem lépek az utcán... Kb nyár eleje óta ilyen, előtte is voltak bőven, de nem ilyen sok. Mióta (3 hete) sószappant használok azóta csak még rosszabb lett.

Próbálkozzak még a sószappannal? Ez csak még a kezdeti rosszabbodás?

Esetleg tudnátok valamit ajánlani ami 2 hét alatt javítaná a helyzetet?



2017. aug. 19. 13:31
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Homlokomon szerencsére max 2-3 db van
2017. aug. 19. 13:32
 2/26 anonim ***** válasza:
37%

Jesszus, de csúnya az arcod!!! :O


1. egészséges táplálkozás

2. minden ételnek és italnak nem nevezhető sz..rt mellőz, pl. chips, édességek, cukros kaják, cukros löttyök, energiaitalok..stb.

3. napi minimum 2 liter víz elfogyasztása

4. kevesebb hús elfogyasztása

5. borogasd kamilla és körömvirág teával

2017. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Teljesen egészségesen táplálkozom, édességet nem eszek, húst is alig. A folyadékbevitellel van némi gondom, de vizen kívül mást nem iszok.
2017. aug. 19. 13:36
 4/26 anonim ***** válasza:

Akkor nyilván mivel még tini vagy, a hormontúltengés miatt is lehet ennyire csúnya, ha teljesen egészségesen étkezel.

Vagy, végső soron, valamire allergiás vagy.

2017. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, de nagyon zavar. A sószappan mennyire játszhat közre? Olvastam h méregtelenít először és azért lesz utána még több pattanás, de akik használták azoknak kb 2-3 hét alatt vége lett ennek a rosszabbodásnak. Nem tudom, hogy megérné-e folytatni a használatát.
2017. aug. 19. 13:46
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ezt még nem próbáltam ki. Én mindig a következőket használtam: körömvirág, vagy kamillateás borogatást, neogranormon kenőcs, garnier 3in1.
2017. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom majd én is!
2017. aug. 19. 13:51
 8/26 anonim ***** válasza:
Kenegesd Bepanthennel, illetve használj kamillateát
2017. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%

Kerdezo ezt hogy csinaltad?😨

Amugy amikor en neha elkaparok egy pattanast, utana bekenem bepanthennel/tetrannal es par nap mulva semmi nyoma sem lesz. :)

NE KAPARGASD A PATTANASAIDAT!! Nem akarsz par ev mulva csunya, heges bort

2017. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Régebben volt rossz szokásom a kapargatás, kb 1-2 hónapja hozzá se nyúlok:)
2017. aug. 19. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!