Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS Pattanásokat hogyan tudom...

SOS Pattanásokat hogyan tudom kezelni? [KÉPEK]

Figyelt kérdés

[link]

[link]

SOS két hét múlva suli és én így ki nem lépek az utcán... Kb nyár eleje óta ilyen, előtte is voltak bőven, de nem ilyen sok. Mióta (3 hete) sószappant használok azóta csak még rosszabb lett.

Próbálkozzak még a sószappannal? Ez csak még a kezdeti rosszabbodás?

Esetleg tudnátok valamit ajánlani ami 2 hét alatt javítaná a helyzetet?



2017. aug. 19. 13:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

szia!

menj el bőrgyógyászatra, vagy lehet hogy a háziorvosod is tud írni szteroidos krémet.

ez elsőre furán és ijesztően hangzik, de mivel nem jut a véráramodba a szteroid így nem káros, csak a bőrödre kened.nagyon szépen meg fog gyógyulni.


képzeld amikor a te korodban voltam volt egy osztálytársam akinek 3x patisabb volt az arca mint a tied és sokat szenvedett vele, elment bőrgyógyászhoz és pikk pakk gyönyörű lett neki.

hidd el megéri😉

2017. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ausztrál-teafaolaj és agyag pakolás segíteni fog ;)
2017. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Jövőhéten megyek bőrgyógyászhoz, majd jelentkezem, hogy mit írt fel és mi lett az eredmény:)
2017. aug. 19. 23:07
 24/26 anonim válasza:
Nekem Zynerit nagyon jó volt , látványosan egy hét után javult a helyzet , minden nap 2 x mostam , szódabikarbónás vizzel öblitettem , sok vizet kell inni , csalán kapszulát szedni ami vérhigító , kevés édesség ...nekem az is fontos volt hogy mindig frissen mosott , vasalt párnán aludjak mert elég érzékeny az arcom .Lehet nem 2 hét alatt mulik el , de ha betartod szerintem nem lesz baj .
2017. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Ez szerintem akné
2017. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én Aknecolor light krémet használok. Amellett,h eltünteti pattanásokat szebb is lesz tőle a bőröm :)
2017. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!