Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnam kiegyenliteni a...

Hogy tudnam kiegyenliteni a hajam színét?

Figyelt kérdés
Feketebol szokitettem, es eleg foltos lett. Azota be lett festve vilagosszokere es igy is eleg foltos nehany helyen. Ki lehetne valahogy egyenliteni a hajam szinet hazilag es gyorsan? A foltokat egyszeruen fessem be azzal a hajfestekkel, amivel be lett festve a hajam? Mert ez egy jo nagy ido lenne, es szerintem nem sikerulne mindent.
2017. aug. 19. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy házilag szeretnéd, de szerintem inkább menj fodrászhoz. Egyszer elmész hogy helyrehozza, aztán megint festheted meg csinálhatod otthon ahogy eddig.
2017. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy probaltam es a fodraszat ahova jarok meg van telve, jovo het abszolut nincs hely, max ha lemondana valaki
2017. aug. 19. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Kép?
2017. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez elég abszurd hogy ennyire tele van egy fodrászat, de kereshetsz másikat.
2017. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!