Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy piheszőrcsík a hasamon...

Van egy piheszőrcsík a hasamon. Szőkítsem ki, vagy gyantázzam le? A szőkítéstől erősödik a szőr?

Figyelt kérdés
Gáz az, hogy egy lánynak szőrös a hasa?
2010. máj. 25. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Te tudod, mennyire erőteljes, érdemes-e leszedni, vagy akár szőkíteni. De utóbbitól szerintem nem erősödik, de nem mondanám 100%-ra (én még sose próbáltam).


Alapvetően mindenkinek szőrös a hasa, de ha nagyon erőteljes, az már tényleg gáz egy kicsit szerintem.

2010. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha legyantázod,ugyanúgy visszanő,én már próbáltam... ha sokáig gyantáztatod,szerintem megerősödik (a piheszőr erősödik,az erős szőr meg gyengül a gyantától,ez tapasztalat)

Én majd ki fogok szőkíttetni szerintem,nekem is olyan.

Szerintem akkor gáz a szőrös has,ha nem szőke a szőr rajta,de amúgy nem gáz.

2010. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiszőkíteni nem érdemes,én is a gyantára voksolok.
2010. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!