Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan győzzem meg a szüleim...

Hogyan győzzem meg a szüleim a hajfestésről? 14/l

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, már kb. három éve szinezem a hajam (először vörös henna, jam color márkájú -kék- gélakármi, illetve tavasszal lila hennakeverék) leginkább természetes "festék"ekkel.

most a hajam fele fekete, a másik még kopott hennás és szeretném az utóbbit zöldre (sötét) színezni, csak anyukám nem akarja megengedni, mert lesz hittantáborom xd

mindenben "maradi" eléggé (ezt nem feltétlen rosszból mondom) pl. szeretnék 6milis fültágítót, nem lehet 18 alatt, mondom ok.

rendes hajfestésről, nem, "csak, ha 18 leszel" és változatosság kedvéért piercinget sem, tetkót vegképp, ha akarnék...

szóval légyszi írjatok ÉRTELMES válaszokat, hogy győzzem meg legalább a szinezésről

(ha a többihez van tipped írd le azt is pls<3)

köszi előre is:"33



2017. júl. 9. 17:50
 1/7 anonim válasza:
67%
lődd le őket a rákba
2017. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem anyukad a hibas, ha egyszer hittantaborba mesz ott nem fogjak jo szemmel nezni hogy szines a hajad. Csak jot akar neked. Aztan majd a tabor utan biztos megfogja engedni.
2017. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Megveszed a boltban a festéket. Ha egyedül megy, akkor befested, amikor nem látja. Ha nem megy egyedül akkor meg barátnőnek szólsz. Ha már festve van, szólhat bármit, úgy se tud ellene tenni akkor már...
2017. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
84%
Hittan tábor,jókor cseszik szét az életed,de utálom a vallásokat..
2017. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megengedi, hogy színezd akkor a festéket is megengedheti. Persze nem akkor, ha, valami össze vissza színt akarsz.! Én most vagyok 15 és tavaly előtt párszor az alját krepp papírral kezdtem színézni [akkor,meg csak annyi hogy ha volt valami akkor, bekentem vele a hajam kb. 1 évben 4- szer] utána színezővel szineztem a hajam! Durván 1 évig.! Mindig vöröses volt. Utána nem rég kérdezem hogy lehet-e, befesteni. Azt mondta nekem hogy vidd a pénzed menj a fodrászhoz utána majd megbeszélés vele. Ha nem tetszik azaz én bajom.! Most meg jelentleg az alja vörös vagyis, hát nem, konkrétan vörös hanem, vöröses.! Pár hónapja durván, fél éve [asszem] ilyen, az, alja.! Persze azóta lett újra festve. Viszont a hittantaborrban nem, fogják szerintem jó szemmel nézni. Gondolom nem saját magadtól mész.! De, utána lehet méég fogják engedni. En sosem, értettem hogy mert kell a vallásoságot erőltetni. Persze a szülő fogja eldönteni en nem szólok bele de nekem az a véleményem,hogy majd eldöntjük. Megvagyok keresztelve.! És én egy nagyon minimálisan "hiszek" Istenbe.! Az a baj nehéz megfogalmazni. Nem járok templomba, Bibliát sem olvasok, de azt sem mondom hogsv
2017. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, 5-ös vagyok

Bonyolult mindegy.. Viszont a tesóm bátyám az isten tagadó és anyám sose, küldött volna minket temploba meg sose mondta azt hogy isten tagadó legyél úgyhogy nálunk ez olyan, ahogs te akarod.! Én viszont minimálisan hiszek, Istenbe meg van egy pár ilyen, dolog.! Szerintem nekünk kell eldönteni nem a szülőknek.!

2017. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne a hittantáborba kössetek már bele. Én is ateista vagyok pl de a kérdés lényege nem ez volt.


Figyelj, próbáld meg tényleg a tábor után mondani anyukádnak. Mondd, hogy még csak színező, azt eddig is engedte. A zöld egy jó szín, eredeti, különleges, neked jól állna stb.


-egy piercinges, festett kék hajú 16 éves lány :)-

2017. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!