Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leborotválom a seggem az...

Ha leborotválom a seggem az nagyon gáz? 20/f

Figyelt kérdés
Nagyon szőrös az egész fenekem...mindenhol, annyira hogy már szégyelem magam érte...már koliban is utálok zuhanyozni mert félek, hogy mit mondanak a seggemre...tudom hogy nem nézi senki meg senkit nem érdekel...de ha mégis látnák nekem az kellemetlen lenne...borotvátol nagyon erősen nőne vissza...vagy mit csináljak vele??? :s

2017. aug. 22. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mit csinálsz vele. Nekem az elektromos testszőrzet borotva bevált. Van, akinek a hagyományos módszer, meg olyan is, aki gyantázza.
2017. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legalabb ha lehajolsz a szappanert, kevesebb lesz a jelentkezo. :D tudod altalban a csupasz se.gre buknak a koliban. :D
2017. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pls több komolyságot xddd...ezt a szappanos problémát úgy oldom meg hogy tusfürdőt használok...😜
2017. aug. 22. 01:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem nézegeti senki.

2. Ha néznék se botránkoznának meg rajta, mivel a többségnek eleve nincs is / alig van ott szőre. A kutyának fel nem merülne, hogy az leszedés miatt nincs.

3. Nem erősödik a szőr, mivel annak vastagsága genetikailag adott. (Azért hiszik hogy "erősödik", mert a meghagyott szőr elkopik, a vége el van már rég vékonyodva, mint a fűszál vége. Az állandóan vágott szőr viszont állandóan olyan, mint a szántóföldi tarló vagy az erdei tarvágás. Tehát optikailag az épp visszanövőfélben lévő 2-3 mm hosszú szőrvég vaskosnak tűnik. Pedig az elvékonyodott végű 2-3 centis, fél éve ott lévő elgyengült szál töve pontosan ugyanolyan vastag, ahol kinő a bőrből.)

4. Ha valaki ott elszórakozna veled egy lehajoláskor, akkor az valamelyik poénkodó heteró hülyegyerek lesz, a melegek örülnek, ha csendben túlélik valahogy az iskolaéveknek nevezett poklot.

2017. aug. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire zavar akkor gyantáztasd le. Attól nem kell félned hogy mit szólnak a szalonban hiszen nap mint nap szőrös emberek mennek oda, nem kell szégyenkezned. Ha nagyon erős a szőrzet akkor inkább ne borotváld mert amikor elkezd visszanőni kellemetlen érzés lesz.
2017. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen mikor kolis lettem előtte mindenemet (has karmellkas, fenék) leborotváltam, hogy ne cikizzenek miatta. De mikor kezdett visszanőni nagyon szúrt, főleg a fenekemnél. Meg aztán voltott más szőrös fiú is, ezért azóta hagyom nőni, mert sokan szőrösek.
2017. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ne borotváld, viszket, amikor visszanő..

ha szedni szeretnéd, akkor már tényleg inkább a gyanta:)


amúgy ne aggódj, a srácok nem nézegetik egymást a zuhany alatt (vagy de?? nemtom, lány vagyok:D)

2017. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó...téged zavarna ha párodnak lenne? :DD
2017. aug. 23. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

speciel a barátomnak szőrös a feneke (nemtom mennyire más pali seggét még nem láttam) de egyáltalán nem zavar.

((gondolom azért, mert bele vagyok esve, mint atom:D))

jobban zavarna, ha borostás lenne..

2017. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első barátomnak nagyon szőrös segge volt de nem zavart mert a formája viszont jó volt.
2017. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!