Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK! Titeket zavar ha egy...

FIÚK! Titeket zavar ha egy lány nem borotválja a combját? A lábszáramat borotválom, de a combomon csak kevés, szőke szőr van ami csak akkor látszik ha például rásüt a fény.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről? Titeket zavarna?


17/L



2017. aug. 22. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Lány vagyok, de minek borotválnám a combomat? A hátam közepét sem borotválom, a combom sem sokkal szőrösebb, ahogy írod, szőkés kis pihék :D Akit ez zavar, attól úgyis falra másznék a kis hülyeségei miatt, minden kis láthatatlan izébe belekötni :D
2017. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok, de inkább elviselem azt a pár szőke pihét, mint hogy elkezdjem borotválgatni aztán meg fekete dzsungel nőjön vissza egy fél éven belül.
2017. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ti is így vagytok ezzel. :)

Csak az én osztályomban majdnem mindenki borotválja az egészet

2017. aug. 22. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
férfi vagyok: teljesen felesleges lenne szőrtelenítened! Jó az úgy, ahogy van ! ;)
2017. aug. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Fiú vagyok, szerintem sokkal szebb a combod ha szőrtelen, bárhogy esik rá a fény az mindig látszik. Én sportolás miatt kezdtem szőrteleníteni a lábam, de már úgy megszoktam, hogy zavarna ha csak pihés is lenne a combom.
2017. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem is engedd el a comb borotválását, kényelmesebb így és nem is feltűnő:) 20L

2017. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges.
2017. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok. Csak térdig szőrtelenitek. Szerintem egy kis pihe a combon abszolút nem zavaró.
2017. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
amíg téged nem zavar, mást sem zavar sztem különösebben :)
2017. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez ne zavarjon! Engem fiúként nem zavar, ha a combodon vannak szőke pihék. :)


Én viszont magamon nem tolerálom a szőrt, igaz az én combomon nem pihék vannak, hanem sörték. Én szőrtelenítem magam tetőtől talpig, a teljes lábamat is. :) Barátnőm sem borotválja a combját, mert neki is olyan, mint neked. Szóval én szőrtelenebb vagyok, mint a barátnőm, ha így vesszük. De nekem fiúként muszáj a combomat is szőrteleníteni, mert eléggé látszik, ha szőrös. De mindkettőnknek így a jó, barátnőmnek is ez jön be hogy csupaszra szőrtelenítem magam tetőtől talpig. :)

2017. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!