Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetnék szőrösebb? 22/f

Hogyan lehetnék szőrösebb? 22/f

Figyelt kérdés

22 vagyok és a mellkasom inkább pelyhes mint szőrös.

A szakállam sem egyenletes, van olyann szer amitől beindulhatna a szőrtzet növekedés?



2017. aug. 23. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik, de rengeteg mellékhatása van. Egy bizonyos vérnyomáscsökkentő.

Amúgy idővel megerősödik mindenhol, ez 30 év fölött indul be jobban, 70 éves korodra már érdekesen fogsz kinézni...nézd meg az ilyen korú nagypapákat, pl Brezsnyev anno.

2017. aug. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztoszterontól
2017. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én semmilyen mesterséges szert nem ajánlok neked, mert nagyon sok mellékhatásuk lehet, sokkal több gondot tudnak okozni, mint amennyit nyersz velük.


Azt tudnám javasolni, hogy borotválkozz gyakran, attól erősödik rendesen. Ha azt szeretnéd, hogy a mellkasodon is dúsabb szőrzet legyen, akár borotváld le azt is - ciki vagy sem. Amúgy szerintem nem az, ennél sokkal furább dolgokat is művelnek az emberek a testükkel.


Egyébként egyet értek az előttem szólóval, később ez még be fog indulni, idősebb korra szinte kivétel nélkül mindenki növeszt egy jó adag szőrt magán.


Egyébként nem akkor buli szőrösnek lenni, nekem szép mennyiség jutott, de tud nagyon kellemetlen lenni, főleg nyáron, amikor melegít, izzadsz tőle, ehhh :D Meg hát karban is kell tartani.


22/F

2017. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem erősödik, ha borotválod, ffs, gondolkozzatok már.
2017. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. Ha borotválod sokszor minél többszőr , annál nagyon az esélye h hamarabb visszanő/megnő.

2. Ha ázsiai beütésed van ne várd azt hogy szőrösödsz, egyébként kicsit sem férfias, viszont általában a szőrös férfiak kanosabbak mert dúltabb a tesztoszteronuk, viszont a rendes lányok nem rajongnak ezért, ha a faszi túl kanos.

Örülj neki hogy nem úgy nézel ki mint egy emberszabású majom. Ennyit tudok hozzáfűzni, és a férfi nem azért született, hogy majd a 21. században mesterséges szerekkel szőrösödjön...

2017. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!