Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell érteni a lágy hajszín...

Mit kell érteni a lágy hajszínek alatt? Adott árnyalatú hajfestékhez csak egyfajta erősségű oxi keverhető?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy minden színnél meg van adva (mintegy "kőbe vésett szabályként"), hogy hány százalékos oxi való hozzá, de most olvastam az egyik kérdésnél, hogy ha gyengébb oxit keverünk ugyanazon hajfestékhez, akkor az eredmény lágyabb szín lesz. Ez igaz? És mit jelent konkrétan a lágyság: halványabb, mattabb vagy természetesebb hatás?

2017. aug. 23. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetfüggő, alapvetően kevésbé fogja be. Világos alaphoz eleve elég a gyengébb oxi. Szerintem valami olyasmit akartak írni, hogy pl egy vörős erősebb oxival intenzívebb, gyengébb oxival kevésbé intenzív.
2017. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!