Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tangle angle hajkefém van, de...

Tangle angle hajkefém van, de nem vagyok vele megelégedve, más is járt így?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam, első használatkor tök jó volt, de ahhoz képest milyen csúcsszuper hát nagyon nem az. :(

Elvileg antisztatikus, nekem ugyanúgy száll tőle a hajam... ez a legfőbb problémám. Pont azért néztem ki ezt a fajtát... mi lehet a gond? Engem ez nagyon zavar. Pláne hogy 5 ezer ft-ba kerül és nem használ semmit.



2017. aug. 23. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan hajkefém van. Én nagyon megvagyok vele elégedve, bár furcsa mód, volt 2-3 hónap, mikor nekem is feltöltődött a hajam tőle, de egyszer csak abba maradt. Nem értem miért??? Ezt leszámítva, szerintem jó, mert tényleg nem tépi a hajam.
2017. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Más bajom nem lenne vele, mert a hajszálakat szépen összegyűjti pl, de ez baromira idegesít, hogy így nyáron, amikor nem száll a hajam, egyszer áthúzom a fésűt benne és már tele vagyok elektromossággal. :( Télen mi lesz, a so műszálas pulcsitól, kabáttól?

Falra mászok, hogy akármihez hozzáérek, megráz... azt hittem ezzel majd el tudom kerülni.

2017. aug. 23. 23:01
 3/5 BulmaSwan ***** válasza:
Nekem Tangle Teezerem van de ugyanígy jártam vele.. Pl. Télen a fűtés miatt száraz a levegő a lakásban nálunk, olyankor nagyon elektromos lesz a hajam nekem is a kefétől. Akkor azt csinálom, hogy veszek a dmbe szárítógépbe való illatosító lapot (dryer sheet, denkmites) és azt végig simítom a hajamon. Videóba láttam de tényleg segít. Viszont a nagyon műszálas pulcsikat, ruhákat kerülöm.
2017. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emberek, ez ugyanúgy műanyag, mint egy 200 ft-os fésű és ez ad töltést a hajnak=szállni fog. Ilyenkor be kell vizezni egy kicsit a hajat, vagy a hajkefét.
2017. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha mar úgy árulják, hogy antisztatikus, akkor legyen is az ennyi pénzért!

A vizezés csak ideiglenes megoldás. Nekem olyan gyorsan szárad a hajam, hogy 2 perc után ha megfésülöm ugyanúgy száll... és bármihez hozzáérek megráz. Nagyon idegesitő. Egészen eltart ez a "szezon" kora ősztől, késő tavaszig.


Azt a lapocskát kipróbálom majd!


Egyébkent valakinek meg nem száll semmitől a haja. Az miért van?

2017. aug. 31. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!